Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Temmuz 2017 yılından bu yana TRT1 ekranlarında yayınlanan ülkemizin gözde şarkı yarışmalarından bir tanesi olan Sıra Sende Türkiye; henüz yeni yayınlanmış olmasına rağmen oldukça çok sevilmiş bir programdır. Eğlenceli havası, birbirinden harika jüri üyeleri ve program boyunca yaşanan müthiş atmosfer ile kısa zamanda en çok izlenen programlardan birisi haline gelmiştir.

Programın sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu yapmakta, jüri koltuğunda ise Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk gibi çok değerli isimler oturmaktadır. Programa her hafta 16 yeni yarışmacı katılmakta ve her haftanın sonunda haftanın birincisi seçilmekte, elemeler yapılmaktadır. Programın son haftalarına doğru ise 10 haftanın birincileri ayrı olarak yarışacak, 10 yarışmacının içinden birinci olan yarışmacıya 200.000 TL değerinde para ödülü verilecektir.

Sıra Sende Türkiye programına başvuruda bulunmak için bir başvuru formu ve Sıra Sende Türkiye whatsapp başvuru numarası bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilir, Sıra Sende Türkiye whatsapp hattından sesli, fotoğraflı veya videolu mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu Doldur

Sıra Sende Türkiye Whatsapp Başvuru Telefon Numarası
0532 274 78 59

Sıra Sende Türkiye İletişim Telefon Numarası
0532 274 78 59

Sıra Sende Türkiye Başvuru Telefon Telefon Numarası
0532 274 78 59

Bu yazımız aracılığıyla sıra sende türkiye iletişim bilgileri, sıra sende türkiye irtibat tel, sıra sende türkiye mesaj gönder, sıra sende türkiye telefon no, sıra sende türkiye whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla