Şevkat Yerimdar Son Bölüm İzle (Fragman)

Şevkat Yerimdar Son Bölüm İzle (Fragman)

Fox TV’nin sevilen dizisi Şevkat Yerimdar,  her Cuma saat 20:00’da izleyenlerle buluşuyor. Bugün 27.bölümü yayınlanacak olan dizide olaylar yine karışıyor. Şevkat Yerimdar son bölüm; Esin ile Şevkat arasında geçen heyecanlı dakikalara, Tezene ve İsmail’in acıklı aşklarına ve Erkan kimliğiyle kıyılacak nikaha kadar pek çok eğlenceli anı konu alacak.

Şevkat Yerimdar Son Bölüm

Şevkat Yerimdar 27.bölüm fragmanı gösterilmeye başlandı.  Her bölümü merakla izlenen dizide Esin ve Şevkat karakterlerini canlandıran Başak Parlak ve Özgürcan Çevik, rollerinin hakkınız fazlasıyla veriyor. Şevkat Yerimdar son bölüm, Selami’nin yeğeninin kaçırılmasıyla başlıyor. Küçük çocuk için çok fazla fidye istenmesi, mahalleliyi yine bir araya getiriyor. Herkes minik çocuğu kurtarmak amacıyla para toplamaya başlar.

Şevkat tüm yakışıklılığıyla mahallenin kızlarının ilgi odağıdır. Bu yüzden Esin, Şevkat’i çok kıskanır. Esin yine planlar yapar ve Şevkat’e hiç ummadığı bir sürpriz hazırlar.

Şevkat Yerimdar Son Bölüm İzle (Fragman)

Cuma borçlarını sildirmek için numara yapıyor

Geçtiğimiz bölümde Cuma, mahalleliden aldığı borçları ödeyemediği için intihar etme girişiminde bulunur ve çatıya çıkar. Tüm mahalle buna inanır ve Cuma’yı fikrinden vazgeçirmek için çabalar. Fakat Cuma, çıktığı binada oturan kadının tesadüfen yoldan geçmesi ve olayın aslını anlatmasıyla amacına ulaşamaz.

Erkan kılığına giren İsmail, Tezene ile düğün hazırlıkları için büyük bir heyecanla koşturmaya başlar. Tezene’nin annesi Gülperi ve babası Bozkır ise gençlerin heyecanına ortak olurlar ve onlar da hazırlıklara yardım etmeye başlarlar.

Tüm bunlar yaşanırken Emrecan Selami’ye darılır ve Şevkat’le birlikte yaşamak ister. Emrecan’ın bu isteğini kabul eden Esin ve Şevkat, Emrecan Selami ile barışıncaya kadar Emrecan’ı misafir ederler. Fakat hesaba katmadıkları bir şey vardır, o da ikisinin de çocuk bakma konusundaki tecrübesiz olduklarıdır. Şevkat ve Esin, Emrecan’la ilgilenmeye çalışırken hayli yorulurlar.

İsmail mi yoksa Erkan mı damat olacak?

Tezene ve İsmail evleneceklerdir ama damadın kim olacağı belli değildir. İsmail Tezene ile kendisi olarak mı evlenecektir yoksa Erkan olarak mı? İsmail her fırsatta olayı açıklığa kavuşturmak istese de Tezene bir türlü İsmail’i dinlemez.

Resmi nikah kıyılır fakat Erkan olarak bir de sahte nikah kıyılır. Hal böyle olunca işler arapsaçına döner.

 

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla