Sen İste Yeter Telefon ve Whatsapp İletişim Başvuru Numarası

Sen İste Yeter Telefon ve Whatsapp İletişim Başvuru Numarası

Sen İste Yeter FOX Tv ekranlarında yayınlanıyor. Program hafta içi her gün Hande Ataizi tarafından ekranlara geliyor. Hande Ataizi ekranlardan tanıdığımız bir isim. Ancak onu daha önce böyle bir projede görmemiştik. Onun içinde bir ilk olarak bu farklı bir projedir. Hande Ataizi dizi ve film oyuncusudur. Ancak Sen İste Yeter programı sayesinde bir sunuculuk deneyimi elde etmiştir. Program FOX Tv’nin yaz sezonunda başladı ve yeni sezonda da ekranlara geliyor. Sen İste Yeter adlı televizyon programında başvuru yapmış kişiler stüdyoya davet ediliyor. Stüdyoya gelen kişiler hayallerindeki şeyi sunucu Hande Ataizi ile paylaşıyor. Hande Ataizi ise bu kişilerin hayallerini gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor. Programda hayallerini anlatan kişilerin bu istekte bulunmaları için geçerli sebeplerinin olması gerekiyor. Sebeplerini sunan ve hayallerini anlatan kişilerin bu isteklerinin gerçekleşmesi adına çalışmalar başlatılıyor.

FOX Sen İste Yeter Başvuru Şartları

En kısa zamanda istekleri gerçekleşen kişiler mutluluktan ne yapacağını şaşırıyor. Yeni sezon başlaması itibariyle programa İşte Benim Stilim adlı yarışma programından tanıdığımız Özden Cerrahoğlu katıldı. Özden Cerrahoğlu Sen İste Yeter programında kendini değiştirmek isteyen kişilerin stil danışmanlığını yapıyor. Bu konuda eğitim almış olan Özden Cerrahoğlu kadınların gençleşmesi için hünerlerini gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde 48 yaşındaki bir kişinin ancak dış görünüşünün 70 yaşında olması nedeniyle hayatına devam edemediğini görmüştük. Program sayesinde yepyeni bir görüntüye bürünmüştü. Estetik cerrahları ve diş hekimi sayesinde yeni görüntüsüyle 30-35 yaşında bir kadın görüntüsüne sahip olan kişi yeni hayatına ilk adımı atmıştı. Bunun gibi daha birçok örnek bulunuyor. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişiler hiç vakit kaybetmeden bu programa başvurusunu yapmalı.

Sen İste Yeter Başvuru Formu

Sen İste Yeter Telefon Başvuru Numarası
0212 909 17 10

Sen İste Yeter İletişim Başvuru Numarası
0212 909 17 10

Sen İste Yeter Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 909 17 10

Sen İste Yeter Whatsapp Başvuru Hattı
0538 594 37 71

Sen İste Yeter Whatsapp İhbar Hattı
0538 594 37 71

Bu yazımız aracılığıyla sen iste yeter iletişim bilgileri, sen iste yeter irtibat tel, sen iste yeter mesaj gönder, sen iste yeter telefon no, sen iste yeter whatsapp numarası gibi bilgilere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Cevapla