Sen İste Yeter Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Sen İste Yeter Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Hande Ataizi’nin sunmuş olduğu program olan Sen İste Yeter programı FOX TV ekranlarında yayınlanan bir televizyon programıdır. Program 2017 yılının Ağustos ayından bu yana yayındadır. Haftaiçi her gün saat 13.45’te FOX TV kanalında yayınlanan programda birçok kişinin hayalleri gerçek olmaktadır. Sizlerde yazımızı okuyarak Sen İste Yeter programına başvuruda bulunabilirsiniz.

Sabah kuşağında önemli yer edinen programda güzeller güzeli sunucu Hande Ataizi sunuculuk yapmaktadır. Programa; hayallerine kavuşamayan, sorunları olan, dertleri olan kişiler başvuru yapmakta; program esnasında konuklara yardımcı olunmakta ve sorunlar çözülmektedir. Ayrıca Sen İste Yeter programında ki sunuculara da sürpriz özel hediyeler verilmektedir.

Sen İste Yeter programına başvuru yapabilmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz başvuru formu bağlantısını kullanarak kolayca programa katılma başvurusunda bulunabilirsiniz. Henüz yayınlanmış bir Sen İste Yeter Whatsapp numarası gibi herhangi bir numara bulunmamaktadır. Ancak yayınlandığı anda bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşılacaktır.

Sen İste Yeter Başvuru Formu Doldur

Sen İste Yeter Başvuru Telefon Numarası
0212 909 17 10

Sen İste Yeter Başvuru Numarası
0212 909 17 10

Sen İste Yeter Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 909 17 10

Sen İste Yeter Whatsapp Başvuru Hattı
0538 594 37 71

Sen İste Yeter Whatsapp İhbar Hattı
0538 594 37 71

Bu yazımız aracılığıyla sen iste yeter iletişim bilgileri, sen iste yeter irtibat tel, sen iste yeter mesaj gönder, sen iste yeter telefon no, sen iste yeter whatsapp numarası gibi bilgilere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

8 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla