Seda ve Uğur’la İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Seda ve Uğur’la İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Show TV ekranlarında yayınlanan Seda ve Uğur’la evlilik programlarının devrinin bitmesiyle başladı. RTÜK tarafından yasaklanan evlilik programlarının ardından yapımcılar bu programların yerine koyabilecek yeni projeler aramaya koyuldu. İlk olarak cezaevindeki kadınların hayat hikayelerini konu olarak seçen yapım daha sonra bu kararından döndü. Seda Sayan ve Uğur Arslan kolları sıvadı ve bir cinayet araştırma programı yapmaya başladı. Program hafta içleri Show TV’de ekranlara geliyor. Programa katılan kişiler kaybetmiş oldukları yakınlarının şüpheli buldukları ölümlerinin araştırılmasını istiyor.

Seda Sayan, Uğur Arslan ve uzman ekip işbirliği içinde olayları derin araştırmalar sonucu açığa çıkarmaya çalışıyor. Aynı zaman yalnızca cinayet olayları ile sınırlı kalmayıp kayıp vakaları ile de ilgilenen program başvuran kişilerin kayıp yakınları ile de yakından ilgileniyor. Kayıp vakalarını en kısa zamanda çözümlemeye çalışıyor. Polisiye değeri taşıyan olaylar programda konu oluyor ve bu olayların çözüm yolları farklı fikirler eşliğinde bulunmaya çalışılıyor. Seda Sayan’ın uzun yıllar süren sunuculuk deneyimi ile profesyonel işler ortaya çıkıyor. Uğur Arslan ise sempatik kişiliği ile programa farklı bir hava katarken izleyicinin ilgisini büyük ölçüde çekiyor.

Seda ve Uğur’la Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Seda ve Uğur’la İletişim Telefon Numarası
0212 702 90 90
0549 214 10 10

Seda ve Uğur’la Programa Katılma Başvuru Numaraları
0212 702 90 90
0549 214 10 10

Seda ve Uğur’la Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0549 214 10 10

Seda ve Uğur’la Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 702 90 90

Seda ve Uğur’la İletişim Mail Adresi
Seda ve Uğur’la programının aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla seda ve uğur la iletişim bilgileri, seda ve uğur la irtibat tel, seda ve uğur la mesaj gönder, seda ve uğur la telefon no, seda ve uğur la whatsapp numarası, seda ve uğur la telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

7 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla