Savaşçı Son Bölüm İzle (Fragman)

Savaşçı Son Bölüm İzle (Fragman)

Her Pazar saat 20:00’da Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisi, her hafta olduğu gibi bu hafta da heyecanlı dakikalar yaşatacak. Savaşçı son bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin sevilen dizisi Savaşçı yeni bölüm, izleyenler tarafından çok beğenildi ve defalarca seyredildi. Savaşçı 22. bölüm fragmanı, Yüzbaşı Bozkurt’un çıldırmasına neden olan telefonun sahibini gösteriyor.

Savaşçı Son Bölüm İzle (Fragman)

Savaşçı 22. Bölüm Fragmanı

Savaşçı son bölüm, diziyi sevenler tarafından merakla bekleniyordu ve yayınlanmasının ardından binlerce kez tıklandı. Heyecanlı aksiyon sahneleriyle dolu son bölümde, Yüzbaşı Bozok ve Yüzbaşı Bozkurt, Kirko isminde birinin peşine takılıyor. Yüzbaşı Bozkurt’a, takip ettikleri adamın kimliğini soran Yüzbaşı Borok, aldığı cevap karşısında şaşırır ve öldürmüş olmaları gereken kişinin henüz ölmediğini öğrenir. Bol heyecanlı sahnelerin yer aldığı Savaşçı 22. bölüm fragmanı bu hafta da izlenme rekorları kıracak gibi görünüyor.

Savaşçı Son Bölüm İzle (Fragman)

Savaşçı Son Bölüm İzle

Merakla beklenen Savaşçı son bölüm, bu akşam Fox TV ekranlarında saat 20:00’da yayınlanacak. İzleyenlerin merakla ve severek takip ettiği Savaşçı dizisinde, Albay Kopuz ve Kılıç Timi, teröristler tarafından kuşatılarak zor durumda bırakılmıştı. JÖH Yüzbaşı Haydar Bozkurt ve ekibi, Albay Kopuz ve Kılıç Timi’nin yardımına koşarak onları kurtarmayı başarmışlardı. Rahat bir nefes alan Kılıç Timi, Yüzbaşı Bozkurt’un aldığı bir telefonla sarsılmış ve deliye dönmüştü. Yüzbaşı Bozkurt’u sakinleştirmek isteyen Yüzbaşı Bozok, elindeki silahını atmasını sağlamış ve görev arkadaşına destek olmuştu. Telefonu edenin kim olduğu ve telefonda Yüzbaşı Bozkurt’a neler söylendiği merak edilirken, dizide gizemli kişiye dair birkaç ipuçları verildi.

Yüzbaşır Bozok ile Yüzbaşı Bozkurt’un hakkında konuştukları kişi, Yüzbaşı Bozkurt’a telefon eden kişiydi. Bozok Yüzbaşı, Yüzbaşı Bozkurt’a telefonu edenin kim olduğunu sorunca, Bozkurt Yüzbaşı’dan; “çoktan ölmüş olması gereken biri fakat tam ölememiş” cevabını alır. Bu yanıttan sonra aksiyonlu sahneler başlar ve dizi bir anda hareketlenir.

Savaşçı Dizisi Son Bölümde Neler Olmuştu?

Savaşçı son bölüm, Kılıç Timi ve Albay Kopuz’un Doktor’u sınır dışında ele geçirmesiyle başlamıştı. Dönerken çok sayıda terörist ile çatışmaya giren tim, doktorun kaçmasını engellemeye çalışırken zor durumda kalmıştı. Sınır dışında oldukları için destek alamayan tim, bir anda kuşatmanın ortasında kalmıştı. General Kutalmış, bir fırsatını bularak resmi makamlarla iletişime geçmiş ve Jandarma Özel Hareket’ından Yüzbaşı Bozkurt’u, timi kurtarmak amacıyla görevlendirmişti.

 

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla