Savaşçı Dizisi 26. Bölüm İzle (Fragman)

Savaşçı Dizisi 26. Bölüm İzle (Fragman)

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Savaşçı 26. bölüm, Fox TV ekranlarında izleyicileri etkilemeye devam ediyor. Son bölümde, diğer bölümlerde olduğu gibi hareketli ve heyecan dolu sahneler yer almış ve bölüm, soluksuz izlenmişti. Savaşçı 25. bölümde Kırlangıç Paşa, Pia’nın mekanına gelmiş ve Albay Kopuz hakkında Pia’ya çok önemli şeyler söylemişti. Pia, yaşlı adamı dikkatle dinlemiş ve derin düşüncelere dalmıştı.

Savaşçı Dizisi 26. Bölüm İzle

Yüzbaşı Haydar ve Yüzbaşı Kağan’ı Temo’dan kurtarmak isteyen Albay Kopuz, gelen yeni istihbaratları titizlikle inceler. Yörük Haydar ve Kağan’ın sonlarını, Temo’ya söylenilen bir teklif belirleyecektir. İki deli kurtun hayatta kalma mücadelesi bu teklife bağlıdır. Kağan ve Haydar’ın peşine düşen Kılıç Timi ile Kopuz Albay, buldukları bir ipucundan yararlanırlar.

Savaşçı Dizisi 26. Bölüm İzle (Fragman)

Selver bohça hazırlamaktadır, bu sırada Hatice ve Yıldız’ı alarak Aslı’yı ziyaret ederler. Bohça hakkında en çok yorumu erkek olduğu halde Kubilay yapar ve Aslı’nın başını şişirir. Bu arada Haydar Yüzbaşı, seneler boyu büyük bir gurur ile giydiği üniformasından ayrılmak için planlar yapar. Bu konuda son derece kararlı olan yüzbaşının istifa etmesini önlemek için tüm ekip canla başla çalışır. Nihayet Yüzbaşı Kağan devreye girer ve Haydar’ın düşünmesini sağlar. Yüzbaşı Haydar Savaşçı dizisi 26. bölüm içinde üniformasını tekrar giymeye karar verecek midir? Yoksa Yüzbaşı Kağan da mı Haydar’ı ikna edemeyecektir?

Kılıç Timi’ne gelen istihbaratlardan birinde Temo’nun bağlantılı olduğu teröristlerin yeri bilgisi vardır. Bu istihbaratlar ışığında Kılıç Timi harekete geçer ve teröristleri yakalamak üzere çalışır. Son derece zorlu bir görev olan operasyonda Kılıç Timi ölümle yüzleşir ve hayatları boyunca unutamayacakları anlar yaşarlar.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da 20:00’da ekranlara gelecek dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Dizinin bölümleri bittiği anda yeni bölüm fragmanları beklenirken, fragmanlar internete düştüğü andan itibaren yüzlerce kez tıklanıyor. Bazen birden çok fragmanının yayınlandığı dizide her hafta gelişen olaylar seyircilerin nefeslerini kesiyor. Aksiyonun, heyecanın ve maceranın eksik olmadığı dizide olaylar eksik olmuyor.

Pia’nın Kopuz’a ihanet edip etmeyeceği ve Çiğdem Teğmen’in ölüp ölmeyeceği dizide en çok merak edilen konular arasındadır.

 

 

Cevapla