Savaşçı Dizisi 25. Bölüm İzle (Fragman)

Savaşçı Dizisi 25. Bölüm İzle (Fragman)

Pazar akşamları FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ekranların sevilen dizisi Savaşçı, nefes kesen 24. bölümünün ardından iple çekilen yeni bölümüyle 17 Aralık Pazar akşamı yeniden sevenleriyle buluşacak. Dizinin 17 Aralık tarihinde yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanına bakılırsa, sevilen dizide heyecan kaldığı yerden katlanarak devam edecek. Macera, heyecan ve aşk dolu Savaşçı dizisi 25. bölüm ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa burada.

Savaşçı Dizisi 25. Bölüm İzle (Fragman)

Savaşçı Dizisi 25. Bölüm İzle

Dizinin yeni bölümü, yine Albay Kopuz’un Temo’yu takibi ağırlıklı geçecek. Fragmana göre Yüzbaşı Bozkurt ve Haydar Temo’nun peşine düşüyor ancak Temo’ya esir düşüyorlar. Temo ekibi arayıp esirlerine yaptığı işkenceyi telefonda dinletiyor. Kopuz Temo’yu bulmaya çok yaklaşıyor ancak Temo’nun izini sürerek gittiği yeri Temo ramak farkıyla terk etmiş durumda. Temo’nun elindeki Kaan ve Bozkurt’un da orada olmaması Albay Kopuz’a bu ikilinin öldürüldüğünü düşündürüyor ve Kopuz orada Temo’ya karşı intikam yemini ediyor. Fakat işin aslı, Kağan ve Bozkurt Temo’nun elinden kurtulmuş vaziyette.

Temo Kılıç Timi’ni mağlup etmek için diğer terör örgütleriyle güçlerini birleştirmek için sürekli olarak iletişim halinde fakat Albay Kopuz yeni bölümde de Temo’nun ensesinde olacak. Öte yandan karargaha gelen bir bilgi ekibe, Haydar’ın intikam peşine düşeceğini düşündürüyor. Albay Kopuz Kağan’ı, Haydar’ı bu fikrinden döndürmesi için görevlendiriyor.

Savaşçı Dizisi 25. Bölüm

Dizide nefes kesen aksiyon sahneleri dışında Aslı ve Kağan arasındaki büyük aşkın hikayesi de kaldığı yerden doludizgin devam ediyor. Kağan ve Aslı’nın söz merasimleri gittikçe yaklaşıyor ve hazırlıklar tamamlanıyor. Söz ve kız isteme töreniyle ilgili soru işaretlerinin giderildiği fragmanda, Aslı’yı isteyecek olan kişinin Albay Kopuz olduğu görülüyor. Albay Kopuz’un Aslı’yı isteyeceği kişi ise izleyenlerde büyük şaşkınlık yaratacak.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrollerini paylaştığı, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu gibi oyuncuların eşlik ettiği Savaşçı, heyecanı doruk noktasına çıkartacak 25. bölümüyle yine klasikleşmiş gününde ve saatinde seyircisinin karşısında olacak. Bu heyecanı yaşamak için 17 Aralık Pazar akşamı Fox TV ekranının başında olun.

Çünkü; tıpkı dizinin sloganında söylendiği gibi, “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır.”

Cevapla