Savaşçı Dizisi 24. Bölüm izle (Fragman)

Savaşçı Dizisi 24. Bölüm izle (Fragman)

Fox TV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Savaşçı, bu hafta da yine heyecan dolu yeni bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Sevilen dizinin yeni fragmanları Fox TV’de ve internet üzerinden yayınlanmaya başlandı. Fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla, Savaşçı dizisi 24. Bölüm içinde heyecan, kaldığı yerden artarak devam edecek.

Savaşçı Dizisi 24. Bölüm

Savaşçı dizisinin yayınlanan son bölümünde Haydar’ın üniformayı son kez giyeceğini söylemesi Kaan Yüzbaşı’yı şaşkına çevirmişti. Dizinin Pazar akşamı yayınlanacak olan 24. bölümünde ise Haydar ve Kaan Yüzbaşı’nın sivil bir halde Temo’nun peşine düştüğünü görüyoruz. Daha sonraki görüntülere göre ise, ikili yakalanıyor.

Savaşçı dizisi 24. Bölüm fragmanına göre, Temo’nun peşindeki Haan Yüzbaşı ve Haydar’ı zor anlar bekliyor. Öte yandan, Albay Kopuz da yeni operasyon için hazırladığı Kılıç Timi ile birlikte Temo’nun peşine düşüyor. Son fragmanda ise Kaan Yüzbaşı’nın Temo tarafından yakalandığı görülüyor. Temo’nun elinde esir düşen Kaan Yüzbaşı’nın akıbeti dizinin Pazar akşamı yayınlanacak olan 24. bölümünde ortaya çıkacak. Fragmana göre, Kaan Yüzbaşı yanındaki Bozkurt ile birlikte Temo’nun elinde. Temo elindeki kılıcı ikiliye doğru sallıyor, yani Kaan Yüzbaşı ve Bozkurt’u ölümcül bir sınav bekliyor.

Savaşçı Dizisi 24. Bölüm izle (Fragman)

Kaan’ın esir düşmesi, Kaan ile Aslı’nın söz kesme töreniyle ilgili soruları da beraberinde getiriyor. Kaan ve Aslı mutluluğa ilk adımı atacaklarken, Aslı’yı ailesinden isteme görevi Albay Kopuz’a verilmiş gibi görünüyor. Kopuz’un Aslı’yı kimden isteyeceği ise fragmanlarda gösterilmiyor, bu detay bölüm içerisinde cevabını bulacak büyük bir sürpriz olarak izleyiciyi heyecanlandırıyor.

Her Cuma akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Savaşçı dizisi 24. bölüm fragmanı, dizinin başladığından bu yana en etkileyici tanıtımlarından biri. Fragmanda verilen ve gösterilmeyip izleyicinin tahminine bırakılmış tüm sahneler, olayların nasıl gelişeceği ve dizinin bundan sonrasında nereye gideceği hakkında büyük merak uyandırıyor.

Başrollerini Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un paylaştığı, Murat Serezli ve Fırat Albayram’ın da eşlik ettiği Savaşçı dizisi, 10 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’den itibaren Fox TV ekranlarında olacak. Yayınlanan iki fragmandan çok daha fazlasını görmek istiyorsanız Savaşçı dizisini sakın kaçırmayın.

Cevapla