Savaşçı Dizisi 23. Bölüm izle (Fragman)

Savaşçı Dizisi 23. Bölüm izle (Fragman)

Savaşçı dizisi 23. bölüm fragmanları yayınlandı. Aksiyonun hiç eksik olmadığı Savaşçı dizisinin bugünkü bölümünde Kılıç Timi, kaçırılan mühendisleri kurtarmaya gidiyor. Azerbaycan Özel Kuvvetler ile birlikte çalışacak olan Kılıç Timinin mühendisleri kurtarıp kurtaramayacağı merak konusu.

Savaşçı Dizisi 23. Bölüm

Her hafta ayrı bir heyecanın yaşandığı dizide bu hafta da hareketli sahneler yaşanacak. Fox TV ekranlarında her Pazar akşamı yayınlanan dizi, izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Savaşçı dizisi 23. bölüm, Kılıç Timi’nin zorlu bir göreve çıkmasıyla başlayacak. Sahadan aldıkları istihbarata göre hareket eden Yüzbaşı Kağan’ın ne yapacağı merak ediliyor.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı’nın başrollerini paylaştığı dizi, askeri diziler içinde en çok sevilenlerden biri. Her bölümde ayrı bir görevle karşı karşıya gelen Kılıç Timini, bu hafta da zorlu ve tehlikeli bir görev bekliyor.

Savaşçı Dizisi 23. Bölüm izle (Fragman)

Savaşçı Dizisi 23. Bölüm Özeti

Kılıç Timi bu hafta, Azerbaycan Özel Kuvvetler ile beraber hareket ederek, mühendisleri geri almak için çalışacak. Yüzbaşı Kağan, sahadan aldığı bir istihbarattan şüphelenir ve harekete geçer. Doğru bir hamle yaparak, teröristlerce kurulan pusuyu yok eder. Mühendislerin kim tarafından kaçırıldığını anlayan Yüzbaşı Kağan, artık onları nasıl kurtaracağını düşünür ve bu yönde planlar yapmaya başlar.

Ankara’da bulunan Aslı, Yüzbaşı Kağan’dan aldığı teklifle afallar, bu arada Kubilay da heyecanlanır. Kırlangıç Paşa, Pia’yı Albay Kopuz konusunda uyarır. Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un karargaha yaptığı telefon, karargahtakileri şaşkına çevirirken, Yüzbaşı Kağan, Bozok’un harekete geçmesini sağlar.

Savaşçı Dizisi Yeni Bölüm

Savaşçı dizisi yeni bölüm, 3 Aralık akşamı izleyenlerle buluşacak. Bu hafta da heyecanlı sahnelerin yaşanacağı dizide, yayınlanan fragmanlardan sonra dizinin yeni bölümü daha çok merak ediliyor.

 

Cevapla