Rüzgar Gülü Başvuru Formu ve İletişim Telefon Numarası

Rüzgar Gülü Başvuru Formu ve İletişim Telefon Numarası

TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan Rüzgar Gülü isimli televizyon programı hafta içi her gün yayınlanıyor. Çocuklar için düzenlenmiş bir yarışma programı olan Rüzgar Gülü hem güldürüyor ve bilgilendiriyor. Aynı zamanda yarışmaya katılan çocukların mutlu olması için onlara küçük hediyeler sunuyor. Programı Serkant Özenç ve Emel Yurt birlikte sunuyor. Programda daha önceden telefonla bağlanan çocuklara sorular yöneltiliyor. Çocuklar doğru cevapları ödüllerin değerinde bir hediyeye sahip oluyor. Canlı yayına bağlanan kişiler dışında internet üzerinden sorular da yayınlanıyor. Bu soruları doğru cevaplayan kişilere ödüller gönderiliyor. Oyunda birçok bilgilendirici oyun bulunmakta. Bu oyunların hepsi çocukları zihinlerini açmakta ve genel kültür açısından geliştirmektedir. Ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarının katılmasını isteyeceği programlardan bir tanesidir.

Programda ülkelerin doğal ve yapay güzellikleri, Türkiye’mizin nadide güzellikleri gibi bilgiler çocuklara soruluyor. Aynı zamanda TRT Çocuk programında yayınlanmakta olan çizgi dizilerin karakterleri de çocuklara soruluyor. Her oyunun ve sorunun derecesi farklı olduğu için ödüller buna göre ayarlanıyor. Yarışmaya katılan çocuklara okul seti, çanta, saat, çadır gibi hediyeler verilirken iyi derece yapan yarışmacılara da büyük ödül olarak tablet veriliyor. Bütün çocuklar tableti kazanmak için seferber oluyor ve bu şekilde kendilerini geliştirmiş oluyorlar. Oyunun içerikleri pedagoglar ve çocuk psikologları ile hazırlanıyor. Bu yüzden oyunlarda çocuğun psikolojik sağlığı açısından hiçbir zararlı içerik bulunmuyor.

Rüzgar Gülü Başvuru Formu Doldur

Rüzgar Gülü İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Rüzgar Gülü Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Rüzgar Gülü Whatsapp Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Rüzgar Gülü İletişim Mail Adresi
Rüzgar Gülü programının aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla rüzgar gülü iletişim bilgileri, rüzgar gülü irtibat tel, rüzgar gülü mesaj gönder, rüzgar gülü telefon no, rüzgar gülü whatsapp numarası, rüzgar gülü telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

70 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla