Rising Star Türkiye Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Rising Star Türkiye Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

TV8 ekranlarında yayınlanan bir şarkı yarışmasıdır. Programı Öykü Serter sunmaktadır. Mustafa Sandal, Emina Sandal, İrem Derici ve Yılmaz Morgül sunuculuğunu yapmaktadır. Program TV8’de Acun Medya tarafından yapılmaktadır. Yarışmaya katılan kişiler tonlarca ağırlıkta bir paravanın arkasında kendisine en yakışan şarkıyı seslendirmektedir. Tv8’in telefon uygulaması ile ekranları başında bulunan kişiler açtıkları hesaplarla canlı yayınlanan programda beğendikleri isimlere oy verme hakkına sahiptir. Beğendikleri yarışmacıya beğen butonu, beğenmediklerine ise negatif olan butona tıklama şansına sahiptirler. Oy veren kişiler anlık olarak paravanın ekranında yansıtılmaktadır.

Aynı zamanda jüri üyeleri beğendikleri kişilere oy verme hakkında sahipler. Jüri üyelerinin 7 puanlık oy verme hakkı bulunmaktadır. Barajı geçen kişiler bir sonraki aşamaya kalmaktadır. Ve barajı geçtiği an paravan açılmaktadır. İlerleyen etaplarda baraj yüksek puanlara çıkarılmaktadır. Her etapta barajı geçen ve en sona kalan kişiler tarafından final yapılmaktadır. Türkiye’nin de en beğendiği isim oylarıyla birinci seçilmektedir.

Sesine ve sahne becerisine güvenen herkes bu yarışmaya katılabilir. Türkiye’nin en güzel sesi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak. Programa başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Rising Star Başvuru Formu Doldur

Rising Star Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Rising Star Whatsapp Başvuru Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla rising star iletişim bilgileri, rising star irtibat tel, rising star mesaj gönder, rising star telefon no, rising star whatsapp numarası, rising star telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla