Popstar 2018 Whatsapp İletişim Numarası

Popstar 2018 Whatsapp İletişim Numarası

Merakla beklenen Popstar 2018, Çarşamba günü Kanal D’de başlayacak. Geçtiğimiz dönemlerde Popstar Alaturka, Popstar Türkiye ve Popstar Best gibi isimleri alan yarışmanın bu yılki ismi Popstar 2018 olacak. On serisi yayınlanan yarışma programında seçilen finalistler, sergiledikleri performanslarla hem jüriden hem de seyircilerden aldıkları oylarla birinci olmak ve büyük ödülü kazanmak için yarışacaklar.

Popstar 2018 Başlıyor

2004 yılında ilk kez yayınlanan Popstar, yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine kavuştu. Ünlü sanatçıların jüri üyesi olduğu ve  bir çok yeteneğin keşfedildiği yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından talep var. Yayınlandığı dönemlerde yoğun ilgi gören yarışma Çarşamba günü yeniden ekranlara gelecek.

Popstar 2018 Whatsapp İletişim Numarası

Yarışmanın jüri koltuğunda sürpriz isimler oturuyor. Programın sunuculuğunu ve yapımcılığını Kim 500 Milyar İster, En Zayıf Halka ve Türkiye Yarışıyor gibi programlardan tanıdığımız Osmantan Erkır yapacak. Popstar 2018 jüri üyeleri ise Bülent Ersoy, Can Bonomo, Armağan Çağlayan ve Deniz Seki olacak.

Popstar 2018 Whatsapp İletişim Numarası

Popstar 2018 elemelerinde müzik türü konusunda bir sınırlama yok. Adaylar diledikleri müzik türünde şarkı söyleyebilir. Popstar 2018 Whatsapp iletişim numarası için 0 212 478 00 88 numaralı telefon kullanılabilir. Ayrıca Popstar 2018 ile ilgili görüş ve öneriler için izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr adresi kullanılabilir.

Müziğe hayatını adayanların fenomeni haline gelen Popstar 2018, eşsiz orkestrası, özenle seçilmiş yetenekli finalistleri ve özel jürisiyle yine çok izlenecek. Geçen yıllara kıyasla yenilenen programda yeni oyunlar eklendi. Finalistler şarkılarını söylerken, her programda bir yarışmacı ödül alacak.

14 Mart Çarşamba günü ekranlara gelecek olan Popstar 2018, heyecanla bekleniyor. Seyircilerin oylarıyla her hafta bir yarışmacının programa veda edeceği Popstar 2018’de, yarışmacıları sürprizler bekliyor. Birbirinden özel seslerin birbirinden güzel şarkıları seslendireceği Popstar 2018, bu yıla damgasını vuracak gibi görünüyor.

Popstar 2018 Jüri Üyeleri Yarışma İçin Neler Söyledi?

Heyecanla beklenen ses yarışması Popstar 2018’in jüri üyeleri yarışma hakkında konuştu. Bülent Ersoy; bir okul öğrencisi gibi heyecanlı olduğunu geçen 46 yıldan sonra başka bir imtihanla daha karşılaştığını söyledi. Deniz Seki ise ilk Popstar’ın yayınlanmasından sonra geçen 15 yılın çok hızlı aktığını söyledi. Can Bonomo çok heyecanlı olduğunu ve böyle bir yarışmada jüri olduğu için kendini çok şanslı hissettiğini söyledi. Popstar’da daha önce de jüri olarak görev alan Armağan Çağlayan ise bu yılki Popstar’ın çok iddialı yarışmacılarla dolu olduğunu söyledi.

 

 

Cevapla