Özlem Denizmen’le Kadınca İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Özlem Denizmen’le Kadınca İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Özlem Denizmen’le Kadınca programı Star Tv’de yayınlanmaktadır. Programın sunucusu Özlem Denizmen’dir. Program her kitleye hitap eden ancak özellikle ev hanımlarına yönelik bir programdır. Güldürürken öğreten bir içeriğe sahiptir. Eğlenceli skeçler hazırlanıp sunulmaktadır. Bazı bölümlerinde psikolog eşliğinde güncel konulardan bahsedilmektedir. Programa her gün konuklar davet edilmektedir. Davet edilen konuklarla o günkü konular hakkında uzmanlık alanları ile ilgili konuşulmaktadır. Program eğitici ve öğretici bir nitelik taşımaktadır.

Psikolojik destek niteliği taşıyan konularla ilgili konuşulmaktadır. Özel günlerde günün anlam ve önemine yönelik konularla ilgili paylaşımlar yapılmaktadır. O güne ve taşıdığı anlama yönelik program yapılmaktadır. Güldürürken düşündüren sosyal deneyleri bulunmaktadır. Program evde oturan ve yapacak işi bulunmayan ancak boş oturmak istemeyen kadınlar için oldukça ideal bir yapıya sahiptir.

Özlem Denizmen’le Kadınca adlı kadın programına ait iletişim numaraları aşağıda bulunmaktadır. Siz de programa bağlanıp aklınızdakileri aktarmak isterseniz iletişim numaraları aracılığıyla programa bağlanabilirsiniz. Merak ettikleriniz hakkında yorumlar aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özlem Denizmen’le Kadınca Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Özlem Denizmen’le Kadınca Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Özlem Denizmen’le Kadınca Whatsapp İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Özlem Denizmen’le Kadınca Canlı Yayın Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Özlem Denizmen’le Kadınca İletişim Mail Adresi
Özlem Denizmen’le Kadınca’nın aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla özlem denizmen’le kadınca iletişim bilgileri, özlem denizmen’le kadınca irtibat tel, özlem denizmen’le kadınca mesaj gönder, özlem denizmen’le kadınca telefon no, özlem denizmen’le kadınca whatsapp numarası, özlem denizmen’le kadınca telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla