O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Kimdir? Gökhan Özoğuz Komiklikleri

O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Kimdir? Gökhan Özoğuz Komiklikleri

Athena grubunun solisti olan Gökhan Özoğuz kimdir? Athena Gökhan olarak bilinen ünlünün bilinmeyenleri neler?
Gökhan Özoğuz ve kendisi gibi ünlü olan ikiz kardeşi Hakan Özoğuz 11 Ekim 1976 yılında doğdu.Babası eczacı olan Gökhan Özoğuz çocukluğunda bir hayli yaramazdı. Okuduğu okulun henüz 3. sınıfında iken aşırı huysuz ve yaramaz olması sebebiyle okul yetkilileri ailesine ‘alın bu çocuğu bu okuldan’ diyerek adeta okuldan kovdu. Aşırı yaramaz halleri hayatı boyunca süren Gökhan Özoğuz ikiz kardeşi Hakan Özoğuz ile birlikte Athena isimli bir müzik grubu kurdu.

Punk rock tarzında olan müzik anlayışları ile kısa sürede hayran kitlesine ulaştı. Uzun yıllardır var olan grupları Türkiye Milli Basketbol takımına yaptıkları Dev Adam adlı şarkıyla adından sıkça söz ettirmeye başladı. Kariyerinin zirve noktası ise 2015 yılında O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapması oldu. Programda karakterini yansıtan Gökhan Özoğuz sempatik tavırlarıyla kendini sevdirmeyi başardı. Beklenmedik zamanlarda komik ve eğlenceli anlar yaşatan Gökhan Özoğuz izleyiciyi bir hayli güldürüyor.

Farklı bir tarzı ve vücudunun birçok yerinde dövme olan Gökhan Özoğuz bu aykırı tarzına rağmen evlerimize kadar girdi ve büyüklerimizin adeta oğlu oldu. 2007 yılında babasını kaybeden Gökhan Özoğuz yaptığı bir röportajında hayatının en zor anları olduğunu söyledi. Bir süre Londra’da yaşadıktan sonra İstanbul’a dönen ünlü isim gerçek hayatın burada olduğunu anladı. 2012 yılında Melis Ülken ile evlenen Gökhan Özoğuzun Derya Ayşe isimde bir kızı vardı. Magazin gündeminde yayılan haberlere göre ikiz bebek bekleyen Gökhan Özoğuz ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor.

Cevapla