O Ses Türkiye Elemeleri Nasıl Geçiyor?

O Ses Türkiye Elemeleri Nasıl Geçiyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan ses yarışmasıdır. Programın yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun ILICALI yapmaktadır. Programa katılan kişiler karşılarında duran ve arkaları dönük dört jüri üyesine ses yeteneklerini göstermektedir. Jüri üyeleri beğendikleri yarışmacılarda önlerinde bulunan butona basarak yarışmacıya doğru dönmektedir. Bir yarışmacıya birden fazla jüri üyesi döndüğü zaman yarışmacı bir seçim yapmak zorundadır. Yarışmacı seçtiği isimle yoluna devam etmektedir. Daha sonraki zamanlarda birtakım elemeler olmaktadır. Yarışmacılar elenerek en güzel sese sahip 3 isim finale kalmaktadır. Finalde ise birinci seçilmektedir ve ödülüne sahip olmaktadır.

O Ses Türkiye başvurusu nasıl yapılır?

Programa internet aracılığıyla başvuru yapan kişilerden video istenmektedir. Videoda bir şarkı seslendirmesi istenir. Başvurular arasında sınırlı sayıda kişi programa davet edilir. Kanalın stüdyosuna çağırılan yarışmacılar deneme sınavı niteliğinde ses ve şarkı denemeleri yaparlar. Yarışmaya çıkacağı şarkıyı kendilerinin de isteği üzerine orkestra şefi olan Tarık Sezer ile birlikte seçmektedir. Çekim esnasında sorun yaşanmaması adına çekimden evvel orkestra eşliğinde tekrarlar yapılır. Tarık Sezer yarışmacıya yardım niteliğinde düzeltmelerde bulunabilir. Şarkı seçiminden ve deneme sürecinden sonra çekimler gerçekleşir ve yukarıda anlattığımız süreç yaşanır. Sona kalan isimler arasından bir şampiyon belirlenir.

O Ses Türkiye Başvuru Formu Doldur

Bu yazımız aracılığıyla o ses türkiye iletişim bilgileri, o ses türkiye irtibat tel, o ses türkiye mesaj gönder, o ses türkiye telefon no, o ses türkiye whatsapp numarası, o ses türkiye telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla