O Ses Türkiye Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

O Ses Türkiye Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

O Ses Türkiye, Tv8 ekranlarında yayınlanan gelmiş geçmiş ülkemizin en çok izlenen müzik yarışma programıdır. Programın yapımcılığını ve sunuculuğunu ünlü iş adamı Acun Ilıcalı yapmaktadır. 2011 yılından bu yana ekranlarda izleyenleri ile buluşan O Ses Türkiye programı her sezonda en çok izlenen program olma niteliğini taşımaktadır.

O Ses Türkiye programında birçok yarışmacı gelip şarkı söyleyerek kendini jüriye beğendirmeye çalışmaktadır. Uzun bir eleme aşamasından olan programda, jüri üyeleri yarışmacının performansına göre dönmektedir. O Ses Türkiye programında butona basan her jüri üyesi yarışmacıyı takımında istediğini belirtmektedir. O Ses Türkiye elemeleri ve tur aşamaları oldukça uzun bir süreçtir. O Ses Türkiye programını kazanan yarışmacının büyük ödülü ise albüm çalışması ve tam 500.000 TL para ödülüdür.

O Ses Türkiye programına katılabilmek için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısını kullanarak başvuru formunu doldurabilir, yarışmaya katılmak için ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. O Ses Türkiye eleme yerleri ise duyurusu yapıldıkça bu sayfa üzerinden yayınlanacaktır. Ayrıca programa katılabilmek için herhangi bir O Ses Türkiye whatsapp numarası veya O Ses Türkiye telefon numarası gibi numara bulunmamaktadır. Ancak yayınlanırsa yine bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşacağız.

O Ses Türkiye Başvuru Formu Doldur

O Ses Türkiye Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

O Ses Türkiye İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

O Ses Türkiye Videolu Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla o ses türkiye iletişim bilgileri, o ses türkiye irtibat tel, o ses türkiye mesaj gönder, o ses türkiye telefon no, o ses türkiye whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

5 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla