O Ses Türkiye Başvuru Formu Doldur ve Whatsapp Başvuru Hattı

O Ses Türkiye Başvuru Formu Doldur ve Whatsapp Başvuru Hattı

Yeni sezon O Ses Türkiye 7 Ekim 2017’de başlıyor. Uzun yıllardır ekranlara gelen O Ses Türkiye yarışmasının geçtiğimiz sezonunda Hadise şeytanın bacağını kırmış ve O Ses Türkiye yayına başladığı zamandan beri değişmeyen tek jüri üyesi olmasına rağmen ilk defa şampiyon olmuştu. Hadise Dodan isimli yarışmacısıyla finale kaldı ve oylamada birinci oldu. İlk defa şampiyonluk yaşayan Hadise gözyaşlarına hakim olamadı. Yeni sezon 7 ekimden itibaren başlıyor. Acun Ilıcalı kadroda birkaç değişiklik yaptı. Sibel Can’ın yerini Yıldız Tilbe’yi kadroya sokan Acun Ilıcalı aynı zaman iki kişi olan Gökhan Hakan ekibini de ayırdı.

Gökhan Özoğuz bu sezon tek başına takımını oluşturacak. Tepkiler olumlu yönde olurken izleyiciyi en çok sevindiren ise Yıldız Tilbe’nin jüri üyesi olması. Çekimlere çoktan başlayan ekip yeni sezonun heyecanını yaşıyor. Yarışmanın formatında değişiklik yapılıp yapılmadığı muamma. Eski formatla gidilirse yarışmaya katılan yarışmacılar ses performanslarını O Ses sahnesinde sergileyecek ve jüriye beğendirmeye çalışacak. Jüri üyeleri sesini beğendikleri yarışmacıları takımına katmak için diğer jüri üyeleri ile kapışacak. Finale daha çok yarışmacı sokan jüri üyesi şansını arttıracak. Yeni sezonda kimin şampiyon olacağı merak konusu. O Ses Türkiye yeni bölümleri ile 7 ekimde ekranlarda olacak. İzlemeyi unutmayın.

O Ses Türkiye Başvuru Formu Doldur

O Ses Türkiye Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

O Ses Türkiye İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

O Ses Türkiye Video ile Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla o ses türkiye iletişim bilgileri, o ses türkiye irtibat tel, o ses türkiye mesaj gönder, o ses türkiye telefon no, o ses türkiye whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla