O Ses Türkiye 2018 Başvuru Formu Doldur

O Ses Türkiye 2018 Başvuru Formu Doldur

2012 yılında Star Tv’de yayın hayatına başlayan yarışma programı 2013-2014 sezonunda Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalını satın almasıyla o kanala nakledildi. Yarışmayı en başından beri Acun Medya üstlenmiş ve hala aynı yapımla yollarına devam ediyorlar. yarışmanın sunucusu aynı zamanda kanalında sahibi olan Acun Ilıcalı’dır. O Ses Türkiye yayın hayatına başladığı günden itibaren milyonların izlediği bir program oldu. Yarışmaya başvurup, elemelerden geçen kişiler stüdyoya davet ediliyor ve kendi seçtikleri bir şarkıyla performans sergiliyor. O esnada stüdyoda arkası dönük halde onları dinleyen dört jüri üyesi bulunuyor. Jüri üyeleri seslerini ve yorumlama şekillerini beğendikleri yarışmalarda önlerinde bulunan butonlara basarak yarışmaya yüzünü dönüyor. Mücadele buradan sonra başlıyor. Eğer bir yarışmacıya birden fazla jüri üyesi talip olursa ünlü sanatçılar yarışmacıyı kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor. Tüm çabalarını sarf ettikten sonra yarışmacı aklında bulunan ve en çok takımında olmak istediği jüri üyesini seçip onun takımına giriyor.

O Ses Türkiye Başvuru Şartları ve O Ses Türkiye 2018 Jüri Üyeleri

Jüri üyelerinin sınırlı kontenjanlı olan takımları dolduktan sonra seçilen yarışmacılar arasında mücadeleler oluyor. Yarışmada kalmayı başaran yarışmacılar üst turlara yükselerek sırasıyla çeyrek final, yarı final ve fina bölümüne adını yazdırıyor. En son olacak final bölümünde dört yarışmacı kalıyor. Bundan sonraki süreçte jüri üyelerinin bir insiyatifi kalmıyor. Ekranları başındaki izleyiciler beğendikleri isme oy vererek birinciyi belirliyor. En fazla sms alan yarışmacı O Ses Türkiye yarışmasının şampiyonu oluyor ve büyük ödülü kazanıyor. Yarışmanın jüri üyelerinin önümüzdeki sezonda değişmesi söz konusu. Acun Ilıcalı kadroda değişiklik yaparak Yıldız Tilbe’ye teklif götürdü. Yıldız Tilbe bu teklife sıcak baktı. Ayrıca Deniz Seki’nin de jüri üyelerinden birisi olacağı kulislerde konuşuluyor. Hangi isimlerin değişeceği merak konusu olurken eski kadrodan yalnızca Murat Boz’un devam edeceği konuşuluyor.

O Ses Türkiye 2018 Başvuru Formu Doldur

O Ses Türkiye Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

O Ses Türkiye İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

O Ses Türkiye Video ile Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla o ses türkiye iletişim bilgileri, o ses türkiye irtibat tel, o ses türkiye mesaj gönder, o ses türkiye telefon no, o ses türkiye whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla