Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Numarası

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Numarası

Ünlü ilahiyatçı olan ve televizyonun vazgeçilmez isimlerinden birisi olan Nihat Hatipoğlu aynı zamanda Ramazan ayında, her cuma günleri ve diğer dini özel günlerde Atv ekranlarında dini program sunmaktadır. Ramazan ayında sürekli devam eden Nihat Hatipoğlu ile sahur vakti ve Nihat Hatipoğlu ile iftar vakti adlı programları vardır. Her gün iftardan ve sahurdan önce programı sunmaktadır. Güzel anlatımı, verdiği aydınlatıcı cevaplar, hoş ilahi dinletisi ile Nihat Hatipoğlu’nun birçok

Canlı yayınlanan program esnasında bir çok insan yakından şahit olmak için programın sunulduğu camiye gelmektedir. Dilediği soruları Nihat Hatipoğlu’na sormaktadır. En çok merak edilen soruları canlı yayında cevaplayan Hatipoğlu Türk insanı tarafında oldukça sevilmektedir. Dini açıdan bilgi veren program bir çok konuya açıklık getirmektedir. Doğru bilinen yanlışları ortaya dökmektedir. Ayrıca televizyonlarınızın karşısında merak ettiğiniz soruları canlı yayına bağlanarak sorma imkanınız bulunmaktadır. İrtibat numaraları aşağıda bulunmaktadır. Dilerseniz aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla da Nihat Hatipoğlu hocamıza dilediğiniz soruyu sorabilir; yanıt alabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu Telefon Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Whatsapp Hattı
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Whatsapp Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Soru Sorma Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Canlı Yayın Telefon Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Mail Adresi
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla nihat hatipoğlu iletişim bilgileri, nihat hatipoğlu irtibat tel, nihat hatipoğlu mesaj gönder, nihat hatipoğlu telefon no, nihat hatipoğlu whatsapp numarası, nihat hatipoğlu telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla