Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (22 Şubat 2018)

Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (22 Şubat 2018)

Müge Anlı Tatlı Sert son dakika gelişmeleri, şoke eden gelişmelerle karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Genç bir kadın, cinayet itirafında bulunurken, bu cinayetin detayları tamamıyla tüyler ürperten cinsten. Genç kadın kocasının eski patronunu öldürdüğünü söylerken, bu gelişme tüm Türkiye’de adeta şok etkisi yaratıyor. Söz konusu patronun cinayeti ile ilgili bir süredir çalışma yürüten polis ekipleri, yaşanan bu gelişme sonrasında genç kadının kocasını direkt olarak gözaltına aldı. Genç kadın, bu konu hakkında bir itirafta daha bulunarak, cinayette kullanılan silahı da, eniştesinin kocasına verdiğini iddia etti. Bu iddia üzerine ise güvenlik güçleri söz konusu enişteyi gözaltına aldı. Davanın ilerleyen günlerde tam olarak sonuçlanması beklenirken, bu aile tam olarak kim ve neden bu itiraflarda geldi? Bu soruların tamamı merak konusu.

Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı’da bugün ne oldu? Sorusunun en önemli cevaplarından bir diğeri ise hac vazifesini yerine getirirken kaybolan 85 yaşındaki Bekir Bey. Hac görevini yerine getirebilmek adına bir hacı kafilesi ile kutsal topraklara giden Bekir Bey, bu süre zarfı içerisinde sürekli olarak ailesiyle görüşebilirken ve yakınlarına durumuna dair bilgi verebilirken, birden bire kaybolmasının ardından daha Bekir Bey’den haber alınamadı. Hacı kafilesi bir sabah görevini yerine getirebilmek adına uyanırken, gece yatmış olduğu yatağında bulunamayan Bekir Bey, sonrasında bazı görgü tanıkları tarafından görülmüş ancak bu çok kısa süre olmuş.

Bekir Bey’i en son gören birkaç kişi, kendisi ile kısa bir süre diyalog içerisinde olurken, bu kişiler Bekir Bey’e beklemesi konusunda talimat vermiş. Almış olduğu bu talimatı onaylayan Bekir Bey, bir süre sonra beklemesi gereken yerden kaybolmuş ve bir daha gören olmamış. Aile konu hakkında detaylı araştırma yapsa da, herhangi bir sonuç alınamamış ve en son Müge Anlı’da soluğu almışlar. Müge Anlı son dakika bugün gelişmeleri arasında büyük önem taşıyan Bekir Bey vakası, yapılan araştırmalar sonucunda biraz biraz aydınlanırken, Bekir Bey’in kaybolduğu dönemde 20 hacı adayının öldüğü bilgisi el edildi. Müge Anlı ve ekibi tarafından edinilen bu bilgi sonucunda söz konusu hacı adaylarının kimlikleri teşhis edilememiş ve kimlik teşhisi için aileden bir kişinin beklendiği ifade edilmiş. Bakalım Bekir Bey’in ailesi, Bekir Bey’i bulabilecek mi ve o hayatını kaybeden 20 hacı adayının arasında da Bekir Bey var mı?

Cevapla