Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (19 Ocak 2018)

Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (19 Ocak 2018)

Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler, yeri geldiğince üzücü yeri geldiğinde ise son derece sevindirici olabiliyor. Müge Anlı’nın bugün en önemli konularından biri; geçtiğimiz günlerde bir döviz bürosunda çalışan Ahmet Bey, büroya gelen üç kişiye fazladan binlerce TL’lik para vermiş ve bu olay haberlere kadar çıkmıştı. Haberler aracılığıyla fazla para verdiği kişilere ulaşmaya çalışan Ahmet Bey, bu konuda herhangi bir sonuç alamazken, en son çareyi Müge Anlı’nın programına çıkmakla buldu. Müge Anlı’nın programında olayı anlatan Ahmet Bey, bu konuda gelen telefonları ve Müge Anlı ekibinin çalışmalarını beklemeye başladı. Olayla ilgili sonuç alınamazken ve tam da umutlar kesilmişken, programa gelen bir telefon, Ahmet Bey’in ümitlerini tekrardan yeşertti.

Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler

Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Peki gelen telefon sonucunda Müge Anlı’da bugün ne oldu? Gelen telefonu Ahmet Bey’e duyuran Müge Anlı, Ahmet Bey’in büyük bir sevinç yaşamasına neden oldu. Fazladan para ödediği kişiler Müge Anlı’yı arayarak, yapılan yanlışlığın farkında vardıklarını ve parayı geri ödemek istediklerini söylediler. Eğer bu para geri ödenmeseydi Ahmet Bey, 1 buçuk yıl boyunca ücretsiz olarak işyerine çalışmak zorunda kalacakken, yardım sever kişiler sayesinde Ahmet Bey’in ödediği fazla para nihayetinde bulundu. Bununla birlikte programın bir diğer konusu; Hasan Bey’in, dolandırıcılara kaptırmış olduğu paraydı. Dolandırıcılar, yıllardır evlenemeyen Hasan Bey’i, sahte gelin ve sahte gelin hazırlıklarıyla kandırarak, dolandırdılar. Olayın Müge Anlı’da çıkmasının ardından, Müge Anlı’nın programına telefonlar yağmaya başladı ve birçok kişinin Hasan Bey gibi dolandırıldığı ve bu dolandırıcıların da aynı olduğu öğrenildi. Olayın mağdurları Müge Anlı sayesinde bir araya gelirken, toplamda 493 bin TL’lik vurgun yapan dolandırıcıların peşine düşüldü. Ayrıca bu kişinin gelinlik işi yapan birini de dolandırdığı ve Türkiye’de yüzlerce kişiyi dolandırdığı öğrenildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, bu gibi olayların dışında, bir de ses sanatçısı olan Nalan Hanım’ın sorununa da değindi. Eskiden TRT gibi önemli bir televizyon kanalında ses sanatçılığı yapan Nalan Hanım’ın kanser hastalığına yakalanması ve sonrasında ise zorlu yaşamı, bu programda konu alınıyor.

Cevapla