Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (19 Ocak 2018)

Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (19 Ocak 2018)

Müge Anlı Tatlı Sert son dakika gelişmeleri, özellikle kayıp olan genç Fatmanur’un hikayesiyle herkesi adeta şok ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir “hoca” diye tabir edilen dolandırıcıya kaptırılan Fatmanur, söz konusu dolandırıcı ile evlendirilmiş ve dolandırıcı hoca hem aileyi hem de Fatmanur’u kandırmıştı. Uzun süredir Fatmanur’da haber alamayan aile, en son çözümü Müge Anlı’ya çıkmakta buldu. Müge Anlı ve ekibi bu olay üzerinde yoğun mesai harcarken, geçtiğimiz günlerden Fatmanur’a dair bir  iz bulundu ve Fatmanur’a ulaşım sağlandı. Telefonla canlı yayına katılan Fatmanur, belli ki söz konusu dolandırıcı hocanın esiri olmuş ve dolandırıcı hoca Fatmanur’un beynini yıkamıştı. Bunun nedeni ise Fatmanur’un canlı yayında, “ben bu adamı seviyorum ve kendi rızamla bu adamın yanında kalıyorum” demesiydi.

Müge Anlı Tatlı Sert son dakika gelişmeleri

Müge Anlı Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Bu vakanın Müge Anlı sayesinde ülke geneline yayılmasının ardından, bu dolandırıcı hocanın birçok mağduru da canlı yanına katıldı. Canlı yayında dolandırıcı hoca hakkında birçok iddiada bulunan mağdurlar, Fatmanur’un başından geçenlerin, kendilerinin de başından geçtiğini dile getirdi. Hatta bu konuda; dolandırıcı hocanın bazı ilaçlar veya haplar vererek, kendisini bayılttığını söyleyen mağdurlar da oldu. Konu üzerinde fazlasıyla duran Müge Anlı ve ekibi, söz konusu hocaya ve genç Fatmanur’a ulaşıp, Fatmanur’un ailesini sevindirebilecek mi? Müge Anlı son dakika bugün, Fatmanur’un meselesiyle çalkalanırken, bunun dışında birçok olay da, öne çıkıyor.

Müge Anlı’da en son çözülen cinayetler serisinin yanı sıra, Şeref Karabacak’ın cinayeti adeta tüyle ürpertiyor. Arkadaşı tarafından asker eğlencesine çağırıldığı iddia edilen Şeref Karabacak’ın, eğlenceye çağıran arkadaşının yanına giderken cansız bedeni bulundu. Motoruyla birlikte çiğköfte götüren Şeref Karabacak, yolda giderken hain bir saldırıya kurban gitti. Seyir halindeyken tam olarak 12 kurşun sıkılan Şeref Karabacak, motoruyla birlikte düştü ve motoru bir yana kendi bir yana savruldu. Olayla ilgili güvenlik güçleri araştırmalarını sürdürürken, herhangi bir sonuç çıkmadığı için Şeref Karabacak’ın ailesi Müge Anlı’ya başvurdu. Müge Anlı ve ekibi ise cinayetin en önemli şüphelilerinden birine ulaşarak, cinayet hakkında bilgiler aldı. Şüphelinin ise cinayetle herhangi bir ilgisi olmadığını söylemesi ve Şeref Karabacak’ın ailesinin yanlış ifadeler verdiğini belirtmesi, kafaları iyice karıştırdı.

Cevapla