Müge Anlı Kayıp Raed Eşram Öldü Mü? Cinayeti Kim İşledi?

Müge Anlı Kayıp Raed Eşram Öldü Mü? Cinayeti Kim İşledi?

SON DAKİKA! RAED EŞRAM ÖLDÜRÜLDÜ.. RAED EŞRAM ÖLÜ BULUNDU..

Müge Anlı son günlerde kayıp olarak programa gelen Raed Eşram’ı arıyordu. Raed mahallede oynarken birden ortadan kaybolmuştu. Yapılan araştırmalar sonucu onu son gören kişinin yine aynı mahallede oturan Esed olduğu belirlendi. Esed bu kayıp vakasında bir numaralı şüpheliydi. Son gören kişinin o olması ve şüpheli tavırları dikkat çekiyordu. 8 Eylül tarihinden yayınlanan bölümün ardından akşam saatlerinde Raed’in cansız bedenine ulaşıldı. Raed bir cinayete kurban gitti. Cinayetin katil zanlısı ise tahmin edildiği gibi Esed. Aile haberi alınca yıkıldı. Akşam saatleri olması nedeniyle ve karanlık olmasından dolayı araştırmalar yarım kaldı. 9 Eylül itibariyle geniş çaplı araştırmalar yapılmaya devam edilecek.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonuna başlar başlamaz kayıp vakaları olmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de Raed Eşram. Yabancı uyruklu Raed mahallesi tarafından oldukça sevilen bir çocuktu. Tüm mahalle esnafı ile samimi ilişkileri vardı. Raed herkes tarafından sevilen, neşeli bir çocuktu. Ailesi Raed kaybolduktan sonra Müge Anlı’ya başvurdu. Çocuklarının sağ salim bulunması için Müge Anlı’dan gelecek haberleri bekliyor. Müge Anlı ve ekibi çalışmalara çoktan başladı. Tüm mahalle esnafının da tanıdığı bir isim üzerine dikkatler yöneldi. Yine Raed ve ailesi gibi yabancı uyruklu olan Esed mahallelinin tanıdığı bir isim. Daha önceki günlerde Raed ile samimi ilişkileri bulunuyordu. Onunla sürekli yakın bir ilişkisi vardı ve olayın olduğu günde Raed’e yiyecek bir şeyler almıştı. Bu yakınlık Raed’in sonu olmuş olabilir mi? soruları gündeme geldi. Raed’i son gören ismin Esed olması şüpheleri üzerine çekti.

Kayıp Raed Eşram Ölü Bulundu!


O gün elinde bir el arabası ile Raed’in kaybolduğu bölgeden geçen ve dönüş yolunda ise el arabasının içini boşaltan Esed’in el arabasında ne vardı? Bu soru izleyicilerin aklına takıldı. Müge Anlı’da bu olay karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Aile Raed kaybolduğundan beri perişan halde. Mahalleli ile yapılan röportajlarda Esed’in dışardan iyi bir insan olarak görüldüğü ve böyle bir şey yapmayacağı konuşuldu. Ancak duyumlara göre Esed uyuşturucu bağımlısıydı. Mahalle esnafının söylediklerinin aksine uyuşturucu kullanıcısı olması nedeniyle daha da dikkatleri üzerine çeken Esed bir numaralı şüpheli konumunda. Üç kişi ile beraber bekar evinde kalan Raed’in ev arkadaşları olay gününden beri ortalarda görünmüyor. Aramalar devam etse de ev arkadaşlarının izine rastlanamadı. Tüm bu olanların üst üste gelmesi şüphe uyandırdı. Aile en kısa zamanda Raed’in bulunmasını istiyor. Müge Anlı ise bunun gerçekleşmesi için elinden geleni yapıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 8 Eylül tarihinde yayınlanan bölümünde Raed hakkında olan gelişmeler izleyiciye aktarıldı. Şok gelişmeler yaşandı. Raed Eşram bulunacak mı? Raed Eşram’ın başına bir şey geldi mi? Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri ile tüm bu soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

Kayıp Raed Eşram Olayı Son Dakika Gelişmeleri! Raed Eşram Olayında Neler Oldu?

Kayıp Raed Eşram’ın cesedi ölü bulundu. Kayıp Raed Eşram’ın Esed tarafından öldürüldüğü 09.09.2017 tarihinde bildirilmiştir.

Müge Anlı kayıp Raed Eşram olayı hakkında gelişmeler yaşandıkça sayfamız güncellenecektir. Son güncelleme: 09.09.2017

Müge Anlı Kayıp Raed Eşram vakası hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Müge Anlı Telefon Numaraları ve Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla