Müge Anlı Kayıp Raed Eşram Olayı Son Gelişmeler Bulundu Mu?

Müge Anlı Kayıp Raed Eşram Olayı Son Gelişmeler Bulundu Mu?

SON DAKİKA! Kayıp Raed Eşram ÖLÜ BULUNDU!

Kayıp Raed Eşram’ın programda bahsedilen Esed tarafından öldürüldüğü belirlendi.

Son günlerde herkes Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izlediğimiz 8 yaşındaki Raed Eşram’ı konuşuyor. Minik Raed birdenbire ortadan kayboldu. Ailesi onun kaçırıldığını iddia ediyordu. Aile Müge Anlı’ya başvurdu. Çocuklarını sadece Müge Anlı’nın bulacağını düşündüler. Müge Anlı hızlı bir şekilde araştırmalara başladı. Ekibin aldığı duyumlara göre Raed en son Esed isimli bir adamla birlikteydi. Etraftaki kamera görüntülerini alan ekip gördükleri karşısında şok oldular. Esed elindeki dolu el arabası ile kameralara yakalanmıştı. Esed Raed’in en son görüldüğü araya doğru gidiyordu. Geri döndüğünde ise el arabası boştu. Bu görüntüler canlı yayın esnasında Müge Anlı ve yanındakilere izletildi. Herkes gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Olayın bir numaralı şüphelisi Esed araştırılmaya devam ediyor. Minik Raed’in sağ salim ailesine kavuşturulması ümidiyle çalışmalar yapılıyor. Ailesi Raed’in sağlığından endişe duyuyor. Korkulan olmaması için hızlı bir şekilde Raed bulunmaya çalışılıyor. Müge Anlı ve ekibi şimdiye kadar birçok olaya açıklık getirdi. Bu olayda da gizli bir yer kalmayana kadar çalışmalar devam edecektir.

Raed Eşram Kaçırılma Anı Görüntüleri!

Gelişmeler yaşandıkça sayfamız güncellenecektir. Son güncelleme: 09.09.2017

Müge Anlı Kayıp Raed Eşram vakası hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Müge Anlı Telefon Numaraları ve Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla