Müge Anlı İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Müge Anlı İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Araştırmacı ve gazeteci Müge Anlı ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı bir program sunmaktadır. Program hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanmaktadır. Programın amacı faili belli olmayan cinayetlerin zanlılarını bulmak, kayıpların izlerini sürmek yönünde olan program yayınlanmaya başladığı günden bugüne kadar birçok gizemli vakada olumlu sonuçlara ulaşmıştır. Kendilerine başvuran ailelerin gizemini merak ettiği karanlık olayların neredeyse hepsini aydınlatmıştır. Müge Anlı ailerinin yüzünü güldürmeye her zaman devam etmektedir.

Yalnızca olumsuz olayların sebeplerini ve sebep olan kişileri araştırmakla kalmayıp yardıma ihtiyacı olan insanlara da ulaşmaya çalışmaktadır. Muhtaç durumda olan kişileri tespit etme yönünde çalışmaları bulunmaktadır. Olumsuz maddi durumlardan dolayı evi olmayan kişilere ev yardımı yapmaktadır. Geçim sıkıntısı olan ailelere yiyecek, giyecek gibi yardımlarda bulunmuştur. Kaza sonucu veya doğuştan engelli olan hastalara tekerlekli sandalye temin edebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Yaptığı birçok iyiliğe tüm Türkiye şahit olmuştur. Yardım ettiği ailelerin hayatlarını olumlu yönde değiştirmeyi her defasında başaran Müge Anlı birçok aileden hayır duası almıştır.

Dokunmadığı, elinin değmediği hiçbir muhtaç kimsenin kalmamasına dikkat etmiştir. Programda da her defasında mutlu sonla ayrılmış insanlara tanık olmaktayız. Program esnasında Müge Anlı’ya adli takip aşamasına yardımcı olacak ve yorumlarıyla bile olsa olaya farklı bakış açıları katacak olan görevliler bulunmaktadır. Konuklar arasında avukat, emniyet görevlileri, psikologlar bulunabilmektedir. Kişi sayısı arttıkça olaya bakış tarzları da değişeceği için olayın aydınlanmasında büyük rol oynamaktadırlar.

Müge Anlı, programında çözülemeyen cinayetlerin faili meçhul katillerini bulmakta, kayıp kişileri uzman ekibi ile araştırıp bulmaktadır. Yıllardır yaptığı programla sabah kuşağının en çok izlenen programı olmayı başaran Müge Anlı’nın başarıları dilden dile konuşulmaktadır. Ayrıca ihtiyaç sahibi kişilerin talepleri üzerine bizzat yardımda bulunmaktadır. Sizlerde aşağıdaki Müge Anlı irtibat numaraları ve yorum bölümü aracılığıyla taleplerinizi, ihbarlarınızı, programa katılma başvurularınızı ve Müge Anlı’ya olan mesajını dilediğiniz gibi gönderebilirsiniz.

Müge Anlı Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Müge Anlı Telefon İhbar Numarası
0212 354 44 26
0212 354 44 25

Müge Anlı Programa Katılma Başvuru Numaraları
0212 354 44 25
0212 354 44 26

Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0535 365 52 52

Müge Anlı Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 639 50 17
0212 639 42 63

Müge Anlı İletişim Mail Adresi
Müge Anlı’nın aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

13 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla