Müge Anlı ile Tatlı Sert Süreyya Üçgöz Babasını Bulabilecek Mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Süreyya Üçgöz Babasını Bulabilecek Mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, kayıpları bulmaya, cinayetleri çözmeye ve ayrılıkları kavuşturmaya devam ediyor. Hafta içi gündüz kuşağı programlarının en sevilenlerinden biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün, 35 yaşındaki Süreyya Üçgöz’ün dramı konu edildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

2 hafta öncesine kadar öz babası bildiği adamın üvey babası olduğunu öğrenen Süreyya Hanım, hala geçirdiği şoku atlatamadı. Teyzesinin yanına geldiğini ve “senin baba bildiğin adam, öz baban değil.” demesi üzerine soluğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında alan gözü yaşlı kadın, biyolojik babasını arıyor. Öz babasının adının İzzet Alabucak olduğunu öğrenen kadının bir kardeşi, üvey babasından ise 4 kardeşi var. Annesi 10 yıl önce ölen Süreyya Hanım, babasının neden onu ve kardeşini bıraktığını merak ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Süreyya Üçgöz Babasını Bulabilecek Mi?

Eşi hapis yattığı için hiçbir yerde çalışamayan Süreyya Hanım, 4 çocuğuna kendisi bakıyor. Hem çalışıp hem de çocuklarını büyüten kadın, tüm bu zorlukların üstüne bir de babasını arıyor.

Süreyya Hanım Babasını Arıyor

Canlı yayına bağlanan Süreyya Hanım’ın kuzeni, İzzet Bey’in şu an Kıbrıs’ta olduğunu, Süreyya Hanım’ın iki halasının Almanya’da, bir halasının Kıbrıs’ta, diğer halasının ise Adana’da olduğunu söyledi. Süreyya ve kardeşi dışında İzzet Bey’in 3 ya da 4 çocuğu daha olduğunu, Süreyya ve kardeşinin imam nikahlı karısından doğdukları için onlara sahip çıkmadığını, diğer çocuklarına sahip çıktığını söyledi.

Tüm bu olanlardan sonra gözler, Süreyya’ya gerçekleri söyleyen teyzeye çevrildi. Yıllar boyunca niye sustuğu, niye konuşmadığı sorulan teyze, Süreyya’nın annesinin kendisinden böyle bir talepte bulunduğunu ve hiçbir şeyi anlatmamasını istediğini söyledi. Yıllarca susmak zorunda kadın, kardeşi ölünce Süreyya’ya ve kardeşine sahip çıkmış.

İzzet Alabucak’ın çok fazla alkol aldığını ve Süreyya Üçgöz’ün annesi ile bir süre sonra kavga etmeye başladığını söyleyen kadın, bir süre sonra tartışmalar alevlenince İzzet Alabucak’ın evi terk ettiğini söyledi. Tüm bunlar yaşanırken amca kızı Filiz Öz programa katıldı. Süreyya Hanım’ı ekranda gördüğünü ve ona sarılmak için Müge Anlı’yı aradığını söyleyen Filiz Hanım, canlı yayında dakikalarca Süreyya’ya sarıldı ve gözyaşı döktü.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla