Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert son dakika gelişmeleri, oldukça enteresan bir olayla karşımıza çıkıyor. Müge Anlı programında bugün bir çift, 14 yıl önce kaybettikleri, daha doğrusu öldüğünü sandıkları çocuklarını arıyorlar. Yıldız Hanım çocuğunu bulma konusunda son derece kararlıyken, eşinin 14 yıl önceki hataları, çiftin çocuklarını bulabilmesi konusunda sıkıntı yaratacak gibi görünüyor. Yıldız Hanım’ın eşi, vermiş olduğu ifadede, o dönemde eline ölü bir bebek verdiklerini ve kendisinin de bu durumu hiçbir şekilde sorgulamadan bebeği gömdüğünü belirtiyor. Yıllar sonra Yıldız Hanım’ın eşi, vicdanen rahatsız olarak işin aslının farklı olduğunu ve aslında çocuklarının yaşayabileceğini belirtiyor. Bunu duyan Yıldız Hanım ise hemen soluğu Müge Anlı’da alarak çocuğunun peşine düşüyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Ailenin en garip durumu ise Yıldız Hanım’ın ve eşinin ifadelerinin, birbirlerinden tutarsız olmaları bir türlü uyuşmamaları oldu. Haliyle bu durum herkesin aklında şüphe uyandırırken, Yıldız Hanım’ın eşinin, Yıldız Hanım’a bu itirafı yaparken, “beni savcılığa verme” ifadelerini kullanmış olması kafaların daha çok karışmasına neden oluyor. Bu olayla ilgili birçok kişi farklı düşünceler içerisindeyken, Müge Anlı’da dahil olmak üzere kimse olayın bu şekilde olmadığını ve Yıldız Hanım’ın eşinin birtakım şeyleri sakladığını belirtiyor. Yıldız Hanım’ın eşi her ne kadar bu durumu inkar etse de, bakalım ilerleyen zamanlarda yapılan araştırmalar neticesinde gerçek ortaya çıkacak mı ve Yıldız Hanım çocuğuna kavuşabilecek mi? “Müge Anlı’da bugün ne oldu?” sorusunun en önemli olaylarından biri Yıldız Hanım ve eşinin olayıyken, bir diğer olay ise Baran’ın acıklı hikayesi olarak karşımıza çıkıyor.

Baran’ın 6 aylıkken annesi kaybediyor ve bu sırada babasına ne olduğu, babasının o dönemde ne yaptığını ve neden ona sahip çıkmadığını bilmiyor. Anneannesi ve teyzesi tarafından büyütülen Baran, yıllardır akrabaları tarafından büyütülürken, Baran bu süre zarfı içerisinde baba hasretiyle büyüyor. Şuan babalık yönünden, öz babasından herhangi bir beklentisi olmadığını ifade eden Baran, şimdi ise babasının nasıl biri olduğunu merak ediyor. Bu konuda Müge Anlı’dan destek bekleyen Baran, öz babasını bulabilecek mi?

Cevapla