Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Atv’nin en sevilen gündüz kuşağı programlarından biri olan Müge ile Tatlı Sert programında, kayıp Berzan’ın yanı sıra Sazlıbosna Barajı’nda ölü bulunan 5 yaşındaki kız çocuğunun gizemi ve Elmas Fark’ın ailesini arayışı gibi konular ele alındı.

Arnavutköy’de Korkunç Olay

Arnavutköy’de balıkçıların oltasına takılan bir çocuk cesedi ortalığı karıştırdı. Polisi hemen arayan balıkçılar gördüklerine inanamadı. Vücudunda darp izine rastlanmayan minik kızın, 15 gün önce öldüğü tahmin ediliyor. Kimliği henüz belirlenemeyen çocuk hakkında polis araştırmalarına devam ediyor. Kayıp ihbarlarını değerlendiren polis, çocuğun kimliğine ve ailesine ulaşamadı.

Otopsi sonucunda çocuğun boğulup boğulmadığı, cinsel tacize uğrayıp uğramadığı ya da nasıl öldürüldüğüne dair pek çok bilgi açıklığa kavuşacak. Çocuğun eski model çarşaflara sarılmış olmasının da bir ipucu olabileceği düşünülüyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Elmas Fark, arayışlarını sürdürüyor

5 yaşında Bağcılar’da bulunan Elmas Fark, ailesine kavuşabilecek mi? Yıllarca aile hasreti çeken Elmas’ın küçükken çok dövüldüğü ve üvey annesi tarafından hiç istenmediği ortaya çıktı. Elmas’ın amcasını bulan Müge Anlı, Necmi Ülker’in izine ulaştı. Elmas’ın yengesi Ayşe Hanım’ın da stüdyoya gelmesiyle Elmas gözyaşlarını tutamadı. Uzun yıllar Elmas’a bakan Ayşe Hanım, Elmas’la hasret giderdi.

Ayşe Hanım ve Necmi Bey, Elmas’ın kendilerini aradığını komşularından öğrenmiş. Hemen telefona sarılan Elmas’ın yengesi Müge Anlı’ya ulaşarak kendisini tanıtmış. Ayşe Hanım yıllarca Elmas’a bakmış. Elmas’ın babasının çok içki içtiğini ve Elmas’la hiç ilgisi olmadığını anlatan kadın, Elmas’a okuma yazma öğrettiğini, onu Kur’an kursuna gönderdiğini ve kendi imkanlarıyla eğitmeye çalıştığını anlattı. Reyhan Hanım’ın Elmas’ın öz annesi olmadığını, Elmas’ın evlatlık olduğunu söyledi. Bu sözler üzerine daha da duygusallaşan Elmas, geçmiş yıllarına döndü. Evlatlık aldıkları kızlarını yurda bırakan Reyhan Hanım, olaydan sonra kaçmış ve kayıplara karışmıştı.

Elmas’ın babası Sinan Bey’in sürekli alkol aldığını, Elmas’ı dövdüğünü anlatan Ayşe Hanım, Sinan Bey ve Reyhan Hanım’ın pavyonda tanıştıklarını, imam nikahı ile evlendiklerini, Reyhan Hanım’ın çocuğu olmadığını anlattı. İmam nikahlı oldukları için resmi bir kayıtları olmayan çiftin izinin sürülmesi de son derece zor oldu. Karı koca hep alkollü oldukları için normal davranmadıklarını ve sürekli küfrettiklerini söyledi.

Cevapla