Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (30 Mayıs 2018)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (30 Mayıs 2018)

Müge Anlı ile Tatlı Sert son dakika gelişmeleri, 3 çocuğun aniden kayıplara karışması gibi ilginç bir konu ile karşımıza çıkıyor. Uzun zamandır rastlanmayan kayıp çocuk vakalarına, yeniden rastlanılması derin bir üzüntüye neden olurken, çocukların birden kaybolmaları ise olayın gizemini iyiden iyiye arttırıyor. 13 yaşındaki Berfin’in, 14 yaşındaki Ömer ve 17 yaşındaki Batuhan, 28 Mayıs Pazartesi gününden bu yana bulunamıyor. Anneannesinden kalan Berfin’in, anneannesine binanın merdivenlerinde oturmak istediğini söylemesi ve anneannenin ise izin vermesi sonucunda, 3 çocukta ortadan kayboluyor. Berfin, Batuhan ile oturacağını söylerken, Ömer’in sonradan aralarına katılması söz konusuyken, o günden beri çocukları görenin ya da çocuklar hakkında en ufak bir fikri olan kimsenin olmaması, durumun iyice karışık bir hal almasına neden oluyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (30 Mayıs 2018)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (30 Mayıs 2018)

Müga Anlı ile Tatlı Sert programı, olay yerinde gerekli incelemeler yapsa da, olay yerinde net bir bilgi verecek herhangi bir güvenlik kamerası ya da benzeri bir delil unsuru bulunmuyor. Ayrıca olay yeri ile ilgili herhangi bir görgü tanığının da olmaması, kayıp vakasının iyice karışık bir hal almasına neden oluyor. Şuan için Müge Anlı, çocukların kaçırılmış olma ihtimalleri üzerinde dururken, bu ihtimale karşı bir çağırıda bulunmayı da ihmal etmiyor. Müge Anlı, vakayla ilgili olarak, çocukların kaçırılmış olma ihtimallerine karşın, kaçıran kişilere istinaden, bulunmaları durumunda 25 ila 30 yıl arasında ceza alacaklarını belirtiyor. Olayla ilgili emniyet güçleri de çalışmalarını yürütüyor olsalar da, olayın halen daha soru işaretleriyle dolu olduğu görülüyor.

Müge Anlı’nın programı, bir başka kayıp vakası olan Mehmet Metin olayı üzerinde de durmaya devam ediyor. Mehmet Metin’in kaybıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanırken, gelişmeler neticesinde çiftlikte beraber kaldığı arkadaşının üzerindeki şüpheler, biraz daha azalıyor. Olayla ilgili olarak başka kişilerin de öne çıktığı görülürken, güvenlik kameralarına göre Mehmet Metin’in abisi tarafından alınıyor olması, olayın seyri açısından çok büyük önem taşıyor. Şuan için olay net bir hal almasa da, olayla ilgili çemberin giderek daraldığı görülüyor.

 

Cevapla