Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Atv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlana Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, 10. sezonunda da pek çok cinayeti ve kayıp vakasını aydınlatmayı başarıyor. 2028. bölümün yayınlandığı bugünkü programda, Elmas Fark’tan ve Bilce Ailesi’nden alınan DNA örnekleri karşılaştırıldı. DNA testi sonuçlarının merakla beklenmesi, ortaya farklı iddiaların atılmasına sebep oldu.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Okuma yazma seferberliği ile ilgili ikinci ödülün alındığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Sivas Kadın Kolları Derneği’nden de plaket gönderildi. Sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği duyarlılığı ile tanınan Müge Anlı, özellikle Sivas valisine teşekkürlerini sundu.

Programdaki başka bir konu da Ağrı’da 22 Mart tarihinde kaybolan Berzan Akkuş oldu. 14 yaşındaki gencin teyzesinin eşi tarafından kaçırıldığı tahmin ediliyor. Berzan Akkuş, son olarak eniştesi Ali Rıza Eraslan’ın yanında görülmüştü. 22 Mart’ta Ali Rıza Eraslan beyaz bir araçla Berzan’ın yanına gelmiş ve onunla konuşmuş. Berzan o sırada arkadaşlarıyla top oynuyordu. Eniştesi onunla konuşurken suratı asılan çocuk, onunla birlikte arabaya binmiş ve o tarihten sonra bir daha görülmemiş.

Ailesi, Berzan’ın arkadaşlarıyla konuştuktan sonra Ali Rıza Eraslan’ı aramış fakat eniştenin telefonu kapalıymış. Ali Rıza Eraslan’ın kullandığı araç, İran sınırına yakın bir yerde terk edilmiş olarak bulundu. Ali Rıza Eraslan olaydan 5 gün sonra Berzan’ın annesini aradı. Annesi, Berzan’a ne olduğunu sorunca, enişte Berzan’a hiçbir kötülük yapmadığını söyledi. Ali Rıza Eraslan’ın madde kullandığına dair iddiaların ortaya atılması, olayları biraz daha karıştırdı. Berzan’ın teyzesi durumdan şikayetçi olurken, Berzan’la ilgili başka bir bilgiye ulaşılamadı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Berzan Neden Kaçırıldı?

Ali Rıza Eraslan’ın madde kullanmak suçundan arandığı ortaya çıktı. Eniştenin Berzan’ı neden İran’a götürmek istediği merak ediliyor. Sınır dışına çıkmak isteyip istemediği, sınırdaki köylere yerleşip yerleşmedikleri henüz bulunamadı. Arabanın terk edilmesiyle ilgili olarak, arabanın bozulmuş olabileceği iddiaları ortaya atıldı. Eniştesi ile Berzan arasındaki ilişki incelendiğinde, aralarının çok iyi olduğu söylendi.

Berzan’ın kaçırılması ile ilgili olarak, teyzesi ile kavga eden eniştesinin, eşi eve dönsün diye çocuğu kaçırdığı düşünülüyor. Berzan’ın, evi terk eden teyzesinin gözünü korkutmak için kaçırıldığı düşüncesi ağır basıyor.

Cevapla