Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (27 Aralık 2017)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (27 Aralık 2017)

Atv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, son bölümde yine ilginç olaylar yaşandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert son dakika gelişmeleri, sitemizde güncel olarak yayınlanmaktadır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Balıkesir’de bir biletçinin Müge Anlı ismi sayesinde prim yaptığı haber, tüm izleyicileri şaşırtmıştı. Bilet alanların akrabalarının kendilerini bulacağını söyleyen esprili biletçi Resul Halis, Ayvalık Cunda’da bir Milli Piyango seyyar satıcısıdır. Milli Piyango yeleğinin arka kısmına bastırdığı yazı ile olay olan Resul Halis, akrabalarını bulamayanların Müge Anlı’yı rahatsız etmemesini, bunun yerine bir bilet almalarını söyledi. Bir Milli Piyango bileti ile yılbaşında 61 trilyonun sahibi olabileceklerini, böylece akrabalarını aramak için zaman ve emek harcamayacaklarını söyleyen Resul Halis, paranın insanları çektiğini, bu kişilere akrabaların da dahil olduğunu ekledi. Bu esprili hareketiyle satışlarını ciddi oranda artıdan Cunda’lı biletçi, bir anda tüm gözleri üzerine çevirdi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika

47 yaşında olan Resul Halis, Balıkesir’de yaşıyor fakat Manisa’nın Akhisar ilçesinde doğmuş. Seyyar olarak bayilik alan biletçi, geliştirdiği bu yöntem sayesinde kazancını kat be kat artırdı. 17 yıl boyunca bilet sattığını söyleyen Resul Halis, akrabalarını arayan onlarca kişinin Müge Anlı ile Tatlı Sert programını aramasının gereksiz olduğunu, bunun yerine bilet almanın çok daha mantıklı olacağını esprili bir dille anlattı. Resul’den bilet alanın akrabalarını bulacağını söyleyen seyyar biletçi, bu ilginç yazıyı Milli Piyango yeleğinin arka kısmına bastırdı.
Uzun zamandır bilet satan Resul Halis, bilet alanlara Cunda Adası’nın şansından verdiğini, böyle bir girişimin ise bir anda aklına geldiğini söyledi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hiç kaçırmayan yaşlı biletçi, Resul’den bilet alanların tüm kayıp akrabalarının bulunacağını iddia ediyor. Bu hareketiyle insanların sevgisini kazanan seyyar biletçi, Müge Anlı sayesinde biletlerinin daha çok satıldığını  ve bu program ile gelirini katladığını anlattı.
Geliştirdiği ilginç yöntemle hem çevreden geçenleri gülümsetiyor hem de kazancını artırıyor. Kurduğu seyyar masa ile her gün onlarca bilet satışı yapan Resul Halis, sırtındaki yazı nedeniyle onlarca soru sorulduğunu söylüyor.

Cevapla