Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (23 Mayıs 2018)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (23 Mayıs 2018)

23Müge Anlı ile Tatlı Sert son dakika gelişmeleri, bir cinayet vakasıyla öne çıkıyor. Sıradan bir cinayet vakası gibi gözüken Şeker Hanım’ın ölümü, çözülmesi zor olan bir cinayet gibi görünüyor. Bu durumun nedeni ise cinayetle ilgili birçok kişinin adı geçiyor olması ve bu adı geçen kişilerin ise sürekli olarak çelişkili ifadeler veriyor olması. Programa bu cinayet hakkında katılan herkesin, birbirini suçladığı ve herkesin birbirini yalan söylemek gibi bir ithamla yargıladığı görülürken, şuan için programda kimin anlattıkları doğru bilinmiyor. Olay hakkında birçok kişinin, çelişkili ifadeler vermesi, cinayetin çözülmesini zorlaştırırken, katilin, maktule yakın olan biri olma ihtimali son derece yüksek.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (23 Mayıs 2018)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (23 Mayıs 2018)

Müge Anlı Tatlı Sert programı, 19 yaşında bir gencin kaybını da konu alıyor. Bir çiftlikte, bir arkadaşıyla daha kalan bu genç, 20 Nisan’dan beri kayıp. Mehmet’in neden kaybolduğu, nasıl kaybolduğu ve onu en son gören kim? Tüm bu soruların cevabı bilinmezken, çiftlikte kaldığı diğer arkadaşı şuan için bir numaralı şüpheli olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumun nedeni ise Mehmet’in arkadaşının son derece çelişkili ifadeler veriyor olması. Mehmet’in beraber kaldığı arkadaşı, onu en son ne zaman gördüğünü hatırlamadığını, en son arayıp aramadığını ve en son aralarında ne gibi bir diyaloğun olduğunu, tam olarak anlatmıyor.

Söz konusu kayıp vakasının en ilginç yanlarından biri ise Mehmet’in çiftlikte beraber kaldığı arkadaşının, tüm bu konular hakkında çelişkili cevaplar veriyor olması. Bu durum tüm herkesi şüphe içerisine sokarken, uyuşturucu muhabbetlerinin de işin içerisine girmiş olması, olayın iyice karışacak olmasının en önemli göstergelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Mehmet’in, birlikte kaldığı arkadaşına son defa uyuşturucu kullanacağını ve bir daha uyuşturucu kullanmayacağını söylemesi de, yine Mehmet’in yüklü miktarda uyuşturucu kullanıp, sonrasında ise komaya girmiş olabilme ihtimalini güçlendiriyor. Müge Anlı’nın programı, bu konu üzerinde çok dururken, Müge Anlı’nın bizzat kendi şüphesini söylemiş olması ve bu konuda Mehmet’in arkadaşının biraz bocalaması, olayın ciddi anlamda karışacağını şimdiden gözler önüne seriyor. Şuan için en çok sorulan soru, Mehmet 20 Nisan’dan beri nerede, ne yapıyor?

 

Cevapla