Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, son dönemde büyük bir yankı uyandıran Dilara Kandak cinayetini detaylı bir şekilde ele alıyor. Konu hakkında somut bilgilere ve gelişmelere ulaşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, Dilara’nın en son kiminle ne görüştüğü ve en son görüştüğü kişinin olay hakkında ne ifade verdiğini bugün gözler önüne serdi. En son bir arkadaşıyla görüşen Dilara Kandak, o arkadaşından, başka bir arkadaşında bulunan evin yedek anahtarını almasını istemiş, arkadaşı da söz konusu anahtarı almış. Anahtarı alan kişi, alkollü olduğu bir zamanda yedek anahtarı baraja attığını ifade ederken, Müge Anlı’nın sorularına söz konusu kişinin çelişkili cevaplar vermesi kafaları iyice karıştırıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Müge Anlı bugün yoğun bir şekilde bu konuya odaklanırken, artık Dilara Kandak cinayetinin sona doğru yaklaştığı görülüyor. İlerleyen günlerde bu cinayetin çözülmesi beklenirken, programda cinayet şüphesi taşıyan bir vaka daha karşımıza çıkıyor. Zonguldak’ta yaşayan Nizamettin Havadar’dan uzun süredir haber alınamıyor. Haber alınamamasından ötürü güvenlik güçlerine haber verilmiş olsa da, konu hakkında henüz net bir sonuç alınamadı. Nizamettin Bey’in ailesi Müge Anlı’nın programına çıkarak, ölü ya da diri babalarına ulaşmak isterken, aile içindeki bölünme ve kutuplaşma, olayın daha da çıkmaz bir hal almasına neden oluyor.

Müge Anlı izle, bu kutuplaşmadan sıyrılıp, olayın derinlerine inmek isterken, olayın içerisine komşuların da girmesi işin daha da çok çıkmaza girmesine sebebiyet veriyor. Nizamettin Bey’in eşi, oğullarının bu kaybolma olayından sorumlu olduğunu ve hatta oğullarının babalarını öldürdüğünü ima ederken, bu sayede Nizamettin Bey’den kalan mirasa konacaklarını ifade ediyor. Nizamettin Bey’in çocukları ise bu vakadan komşularının sorumlu olduğunu, komşularının babalarının malında mülkünde gözü olduğunu iddia ediyorlar. İşin bir diğer ilginç yanı is Nizamettin Bey’in eşinin, komşularının herhangi bir şekilde böyle bir şey yapmayacağına son derece inanması, bununla birlikte çocuklarından çok komşularına güvenmesi olarak karşımıza çıkıyor. Olay tamamıyla karmaşıkken, Nizamettin Bey’in yasak aşk yaşadığı iddiası ise ortamın tamamen gerilmesine neden oluyor. Bakalım Nizamettin Bey vakasında Müge Anlı ne gibi sonuçlar elde ederek, çocuklarının mı yoksa annenin mi haklı olup olmadığını ortaya çıkarabilecek mi?

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla