Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (14 Aralık 2017)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (14 Aralık 2017)

ATV ekranlarında yayınlanan ve geniş bir seyirci kitlesi tarafından ilgiyle izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 13 Aralık tarihinde yayınlanan son bölümü de acısıyla tatlısıyla, sevinciyle üzüntüsüyle izleyen herkesi değişik duygulara sürükledi. Kayıp insanları ailelerine kavuşturan, yıllardır görüşmeyenleri bir araya getiren, polisiyle olayları araştırıp ardındaki sır perdesini aralayan Müge Anlı ile Tatlı Sert son dakika gelişmeleri bir mutluluk hikayesiyle başladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Haftalar önce programa babasını bulmak için katılan Çilem’in babası olduğu sanılan kişi İbrahim Er, Tatlı Sert ekibi tarafından bulunmuş ve baba kız birbirlerine canlı yayında kavuşmuştu. Daha sonra ikiliden alınan DNA örnekleri analiz edildi ve İbrahim Er’in Çilem’in babası olmadığı ortaya çıktı. Bu konu üzerinde yoğunlaşılmışken bir başka konuya dikkat çekildi ve Bursa Yıldırımbey’de yaşayan İbrahim Er, Belediye Başkanı, diğer yetkililer ve hayırseverler sayesinde daha iyi şartlara kavuşturuldu. Ayı şekilde, Kazım Şehirali adlı vatandaşın iyileştirilen yaşam şartlarına da değinildi ve Şehirali’nin hayatına değen sihirli değnek izleyicilerle paylaşıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri (14 Aralık 2017)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika

Programa damgasını vuran esrarengiz olaysa Kastamonu’da çıkan yangın ve kaybolan beş kişiydi. Yangından sonra haber alınamayan insanlarla ilgili olarak Yaşar ve Mahir Çataloğlu yayına konuk edildi ve bildiklerine başvuruldu. Yaşar’ın eşi Müjgan Çataloğlu da yayına telefonla bağlandı. Kayıp Fazıl Çataloğlu’nun gelini Şengül ve yeğeni Yaşar’ın mesajlaştığı iddia edilirken, Yaşar Çataloğlu Şengül’ün kayınpederi Fazıl Çataloğlu ile görüştüğünü iddia etti. Amca Fazıl ve yeğen Yaşar’ın iki ayrı cephe oluşturduğu bu yangın olayında, gerek Fazıl, gerekse Yaşar Çataloğlu’nun yakınları, gelin Şengül Çataoğlu ile mesajlaşanın karşı taraf olduğunu iddia ediyor ve bu yangının arkasında aile içi çarpık bir ilişkinin olduğu iddia ediliyor.

Şüphelerin, yangın gecesi köyde görülen araçlar üzerinde yoğunlaştığı programda akıbeti tartışılan 5 kişinin öldürülmüş olabileceği iddia edilirken, Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi, olayı aydınlatma çalışmalarına devam edecek. Müge Anlı ile Tatlı Sert; Çataloğlu ailesi fertlerinin izini bulma ve sır perdesini aralamaya devam edecek. Müge Anlı ile Tatlı Sert; hafta içi her gün ATV ekranlarında.

Cevapla