Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Dakika (29 kasım 2017)

Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Dakika (29 kasım 2017)

Müge Anlı ile Tatlı Sert son dakika haberleri ile her gün farklı bir heyecan yaşatıyor. Programda en çok konuşulan konulardan biri de 32 yaşında kaybolan Fatma Uyanık oldu. 6 Ekim’den beri hiçbir haber alınamayan Fatma Uyanık’ın akıbeti hala bilinmiyor. Karaman’da kaybolan kadın, bir daha görünmedi. Dinlenen tanıklar ve verilen ifadeler olayı aydınlatmaya yetmiyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika

Fatma Uyanık hakkında pek çok tanık dinlendiği halde, kayıp kadınla ilgili net bir bilgiye ulaşılamadı. 20 Kasım tarihli programda iddiaların odak noktasında Vahap Varlı vardı. Vahap Varlı, katıldığı röportajda, kendisinin sürekli suçlandığını, hakkında araştırmalar yapıldığını fakat hiçbir şey bulamadıklarını ifade etmişti. Bu yüzden sessiz kalma hakkını kullandığını ifade eden Vahap Varlı, bu hareketinin yanlış anlaşıldığını ve çok farklı yerlere çekildiğini söyledi. 22 Kasım’da ise tüm bilinenlerin anlatıldığı bir program yaşandı. Anlatılanlar arasında Mehmet Bey ve Vahap Varlı’ya karşı sert suçlamalar yapıldı. Mehmet Bey’in eşini örgütlemesi halinde karısının buna dayanıp dayanamayacağı sorgulandı.

Atilla Bey, programa telefon ile bağlanarak katıldı. Atilla Bey’e Vahap Varlı’dan uzak durup durmadığı hakkında sorular soruldu. Atilla Bey, hiçbir şekilde iddiaları kabul etmedi.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Dakika

Müge Anlı Son Dakika

Son bölümde iddialar yine Vahap Varlı üzerine toplandı. Üstüne yüklenen suçlamaların tümünün asılsız olduğunu söyleyen Vahap Varlı, Mehmet Dağcı’nın iddialarını da yalanladı. Aracında bir kadın olmadığını savunan Vahap Varlı, Mehmet Dağcı’nın neden kendisine iftira attığını anlamadığını söyledi. Verdiği çelişkili ifadelerin, olayın heyecanından kaynaklandığını, aracına hiçbir şekilde bir kadının binmediğini söyledi. Mehmet Dağcı’nın akrabalarının da kendisiyle uğraştıklarını ifade eden Vahap Varlı, köprüden hızlı geçmesi hakkında, köprüyü sık kullanmadığını ifade etti.

Mehmet Dağcı Mı Suçlu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında konuşan Mehmet Dağcı, Vahap Varlı’yı suçlamaya devam ediyor. Fatma Uyanık’ın kaybolmasıyla ilgili, aracına bir kadın bindiğini iddia eden Mehmet Bey, bu iddiasından vazgeçmiyor. Vahap Varlı’nın, kadının kaybolduğu gün iki defa bağ evinin önünden geçtiğini iddia ediyor.

ATV’nin sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, her bölümde yeni bir heyecan yaşatmaya devam ediyor.

 

Cevapla