Müge Anlı ile Tatlı Sert Dilara Kandak Cinayeti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Dilara Kandak Cinayeti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Dilara Kandak cinayeti, yavaş yavaş sır perdesi olmaktan çıkıp çözülmeye başlıyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Dilara Kandak’ın arkadaşı olan Eda, programa çıkıp birtakım açıklamalarda bulunmuştu. Yapmış olduğu açıklamalar neticesinde birçok kişiyi zan altında bırakan Eda, özelikle emlak işi yapan Veli’yi bir numaralı şüpheli haline getirmişti. Olay yerine giden Eda, bu noktaya daha önce bazı kişiler ile geldiğini belirtmiş ve olayın ciddi bir boyut kazanmasına neden olmuştu. Olayın baş sorumlularından biri olan Bilal ise bir nebze de olsun olayın merkezinden çıkabilmişti. Olay iyice karışırken, Dilara Kandak’ı kim öldürdü sorusu, bir bilinmezin içerisinde kaybolup gitmek üzereydi. Ta ki başka bir arkadaşı açıklama yapıncaya kadar.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Dilara Kandak Cinayeti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Dilara Kandak Cinayeti

Dilara Kandak cinayeti hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan bir isim, Eda’nın aslında yalan söylediğini ve ortalığı karıştırmak için böyle açıklamalarda bulunduğunu belirtti. Hedef şaşırtmaya çalıştığı iddia edilen Eda’nın ise aslında sanıldığı kadar masum bir kız olmadığını ve bu işin içerisinde Eda’nın da bulunduğunu belirten bu isim, daha birçok önemli açıklama ile karşımıza çıktı. Bunun yanı sıra söz konusu kişinin yapmış olduğu açıklamalarda ise bir başka isim de olayın içerisine karıştı. Askerde olan ve Dilara Kandak ile arasında ilişki olduğu iddia edilen bu başka isim, Dilara Kandak’ın arkadaşlarının ifadesine göre yakın bir zamanda Dilara Kandak’ı ziyarete gelecekti.

Dilara Kandak cinayeti ile ilgili yapılan açıklamalardan bir diğer ise askerden gelecek olan bu ismin, Dilara Kandak’la askerden geldikten sonra evleneceği açıklaması oldu. Dilara Kandak’a evlilik teklifinde bulunduğu iddia edilen bu kişiden henüz haber alınamazken, o kişinin olayın ne kadar içerisinde olduğu ise tamamıyla merak konusu. Dilara Kandak’ın gömülü bulunduğu bölgede ise bir araç muayene istasyonunun olması ve bu istasyonun kameralarının incelenmesi, olayın çok daha farklı bir boyut kazanmasına neden olabilir. Bunun yanı sıra Dilara Kandak’ın ölü bulunduğu noktaya giden bir başka yol daha bulundu ve bu yol için araştırmalar yapılmaya başlandı. Bakalım cinayeti kimler, ne için ve nasıl işledi? Tüm bu soruların cevabı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında.

Cevapla