Müge Anlı ile Tatlı Sert Arzu Hanım’ın Kayıp Ailesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert Arzu Hanım’ın Kayıp Ailesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert son dakika gelişmeleri, esrarengiz bir kayıp vakasıyla karşımıza çıkıyor. 27 yaşındaki Arzu Hanım, kayıp annesini daha doğrusu iddiaya göre yıllar önce onu cami avlusuna bırakan annesini arıyor. Annesine hiçbir şekilde kırgın olmayan ve sadece onu bulmak isteyen Arzu, kendi imkanlarıyla bu işe kalkışsa da, herhangi bir sonuç alamadığı için Müge Anlı ile Tatlı Sert programında karşımıza çıkıyor. Samsun’un Yolpınar ilçesinde bir caminin avlusuna bırakılan ve bu caminin imamı tarafından bulunan Arzu, bir süre camim imamının evinde kalıyor. İşin en ilginç kısımlarından biri ise cami imamı Hüseyin Aydın’ın, bebeği bulduktan sonra kimseye haber vermemesi ve camide de cemaate bebek hakkında herhangi bir şekilde söylememesi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Arzu Hanım’ın Kayıp Ailesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert Arzu Hanım’ın Kayıp Ailesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, öncelikle bu konuya değinirken, cami imamının bebeği bulduktan sonra neden kimseye haber vermediğini ilk etapta çözümlemeye çalışıyor. Bunun nedeni ise cami imamının konuyla ilgili bir bilgisinin olması şüphesi ve bu nedenle hiç kimseye konu hakkında herhangi bir bilgi vermemesi olarak belirtiliyor. Yıllardır saklanan bu durum, köyde seneler sonra Müge Anlı’nın programı sayesinde duyuluyor. Köy halkı ise cami hocasının konu hakkında mutlak suretle bir bilgisi olduğunu belirtiyor ve bu nedenle hocanın herhangi bir açıklama yapmadığını dile getiriyor. Öte yandan cami hocası, bebeği bulmasının ardından bir kadının geldiğini ve kendisinin Amasyalı olduğunu belirttiğini, hocanın ise bu kadından fazlasıyla şüphelendiğini dile getiriyor.

Müge Anlı’da bugün, Arzu Hanım’ın konusu büyük bir dikkat çekerken, Arzu Hanım geçtiğimiz günlerde kendisini bir numaranın aradığını ve bu numaranın konuşmalarından da fazlasıyla şüphelendiğini dile getiriyor. Arzu Hanım, ailesinin kendisinden haberdar olduğunu ancak kendisinin ailesinden haberdar olmadığını tahmin ediyor. Öte yandan Müge Anlı’yı arayan bir kişi, Arzu Hanım’ın kendisinin kardeşi olabileceğini söylerken, programa bir fotoğraf yollayarak aralarındaki benzerliğe dikkat çekiyor. Bununla birlikte söz konusu kişi, annesinin de fotoğrafını göndererek Arzu Hanım’la annesinin de benzerliğine dikkat çekiyor. Bakalım Arzu Hanım’ın gerçek ailesi söz konusu kişiler mi yoksa bulunduğu Karadeniz bölgesinden birileri mi çıkacak?

Cevapla