Müge Anlı ile Tatlı Sert Ailesini Bulmak İsteyen Elmas Hanım

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ailesini Bulmak İsteyen Elmas Hanım

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ailesini Bulmak İsteyen Elmas Hanım hikayesi özellikle bu bölümde daha da çok yoğunlaşmış gibi görünüyor. Bu durumun nedeni ise Elmas Hanım’ın ailesini bulabilmesi konusunda artık neredeyse sona doğru yaklaşıyor olması. 5 yaşında Bağcılar’da tek başına bulunan Elmas Hanım, çok küçükken kaybolmuş ve daha sonrasında ise bir daha ailesini bulamamış. Öte yandan Osman Bey ise Elmas Hanım’ın kaybolduğu dönemlerde bir küçük kızının kaçırıldığını iddia etmiş ve sonrasında ise kızından herhangi bir haber alamamıştı. Elmas Hanım’ın hikayesini dinleyen Osman Bey ise kızının Elmas Hanım olabileceğini düşünmüş ve bu nedenle Müge Anlı’nın programında soluğu almış.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ailesini Bulmak İsteyen Elmas Hanım

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ailesini Bulmak İsteyen Elmas Hanım

Müge Anlı’da bugün, Osman Bey ile Elmas Hanım’ın arasındaki ilişki yoğun bir şekilde araştırılırken, henüz ikili arasındaki bağ netlik kazanmamış durumda. Tam olarak sonucu DNA testi verecek olsa da, Müge Anlı’da bu sırada boş durmayarak, ikili arasındaki ilişkiyi bağdaştırmaya çalışıyor. Hikayelerin birbirlerine benzemesi ve Elmas Hanım’ın kaybolduğu bölge ile Osman Bey’in kızını kaybettiği bölge arasındaki yakınlık, Osman Bey ile Elmas Hanım arasındaki ilişkiyi kuvvetlendiren en önemli faktörlerden biri. Öte yandan Elmas Hanım,  kaybolmadan önce hatırladıklarını dile getiriyor ve bulundukları sokakta bir cam dükkanının olduğu dile getiriyor. Bu cam dükkanını kaybolmadan önce sürekli olarak gittiğini söyleyen Elmas Hanım, küçüklüğünden tek hatırladığı objenin bu cam dükkanı olduğunu belirtiyor.

Müge Anlı programı, bu cam dükkanını detaylı araştırmalar sonucunda bularak, Elmas Hanım’ı o dükkana götürdü. Dükkana yaklaştığı andan itibaren heyecana kapılan ve bu dükkanın, küçüklüğünden hatırladığı dükkan olduğunu belirten Elmas Hanım, ailesini bulma konusunda artık sona doğru yaklaşıyor. Öte yandan Elmas Hanım’ın net olmasa da hatırladığı diğer objelerle, Osman Bey’in bu objelere yakınlığı da yine konunun takipçilerini son derece şaşırtıyor. Osman Bey ve Elmas Hanım bugün canlı yayında yan yana gelirken, bu olayın sonucunun ne olacağı tamamıyla merak konusu. Bakalım Osman Bey, Elmas Hanım’ın babası çıkacak ve Elmas Hanım  sonunda ailesine kavuşabilecek mi?

Cevapla