Müge Anlı ile Tatlı Sert (16 Mart 2018)

Müge Anlı ile Tatlı Sert (16 Mart 2018)

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Türkiye gündeminde büyük bir şok ve üzüntüye neden olan Dilara Kandak cinayetini konu alıyor. Dilara Kandak cinayetinde yaşanan bilinmezlikler, tanıkların ve olayla ilgisi olan kişilerin çelişkili ifadeler vermeleri, olayın karışmasındaki en temel unsur oldu. Dilara Kandak’la son defa görüştüğü iddia edilen Bilal ise Müge Anlı’ya göre yalan söylüyor ve olayla ilgisi olan birçok kişi de Bilal’in yalan söylediği konusunda Müge Anlı’ya onay veriyor. Bilal ise tüm suçlamaları reddederek, olayla ilgisi olmadığını ve Dilara ile olaydan önce diyaloğunu kestiğini iddia ediyor. Konu hakkında birbirinden karışık detaylar bulunurken, bölgede tanınan bir emlakçı olan Veli ise gördüklerini ve bildiklerini tek tek anlatıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert (16 Mart 2018)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Dakika Gelişmeleri

Emlakçı Veli sayesinde olayın belirli bir kısmı da çözülürken, Dilara Kandak’ın evinin yedek anahtarının en son Bilal’de olması ve Bilal’in bu anahtarı baraj kenarına atması, tüm herkesi şüphelendiriyor. Bilal’in anahtarı attığı anda kafasında ne olduğu ve neler düşündüğü sadece Bilal’de saklı iken, Bilal ise o sırada alkollü olduğunu ve herhangi bir şey hatırlamadığını belirtiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, olayın çözülmesi adına emniyet güçleri ile de birlikte çalışırken, olayın artık son demlerine yaklaştığı görülüyor. Dilara Kandak’ın vahşi bir şekilde Bilal tarafından mı öldürüldüğü ya da Bilal’in bu cinayetle ilgili birilerini mi koruduğu tamamıyla merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan engelli vatandaşları da konu alıyor. Gerek tekerlekli sandalye gerekse akülü araba gibi birçok ihtiyacı bulunan bu vatandaşlar, Müge Anlı’nın programı sayesinde en büyük hayallerine kavuşuyor. Söz konusu kişilerin ayığına kadar bu tekerlekli sandalyeleri götüren Müge Anlı ve ekibi, büyük bir mutluluk ve sevince neden oluyor. Müge Anlı’nın bugünkü bir diğer konusu ise 28 yaşındaki kardeşini arayan Asiye Hanım. Asiye Hanım, 28 yaşındaki kız kardeşi Gül Hanım’ı arıyor ve Gül Hanım’ın kocası tarafından öldürüldüğünden şüpheleniyor. Acılı abla, bu konuda Müge Anlı’ya birçok delil sunmaya çalışırken, Müge Anlı ve ekibinin ise bu konudaki çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor.

Cevapla