Müge Anlı Fatma Uyanık Bulundu mu? (SON DAKİKA!!!)

Müge Anlı Fatma Uyanık Bulundu mu? (SON DAKİKA!!!)

Müge Anlı, uzun süredir ekranlarda kayıp kişileri, intihar vakalarını ve cinayetleri araştırmasıyla saygıdeğer bir izleyici kitlesinin sahibi olmayı başardı. Müge Anlı’nın bir süredir üzerinde durduğu olay ise Fatma Uyanık isimli kadının kaybolmasıydı. Bilindiği gibi Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10:00 – 13:00 arasında ATV ekranlarında yayın yapıyor. Yaptığı yayınlarda son dönemde de Fatma Uyanık’ın bulunmasına yönelik çalışmalar sürdürüyor.

Fatma Uyanık Olayı Nedir ?

Fatma Uyanık 32 yaşında, Karaman’da yaşayan bir kadındı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında elde edilen bilgilere göre Fatma, en son 6 Ekim 2017 tarihinde Karaman’daki bağ evinde görülmüştü. O günden bu yana kendisinden haber alınamayan Fatma Uyanık ile ilgili programda çeşitli araştırmalar yapılmaya başlandı ve bu çalışmalar bugün itibariyle de devam ediyor.

Gelişen olaylar neticesinde bazı görgü tanıklarının bilgisine başvuruldu. Fatma Uyanık’ı Vahap Varlı’nın kaçırdığına yönelik iddiaların artmasına rağmen Vahap Varlı böyle bir suçlamayı kesinlikle kabul etmediğini programa katılarak açıkça dile getirdi. Programa telefonla bağlanan Mehmet Demir isimli şahıs, 22 yaşındaki Vahap Varlı’nın arabasında 6 Ekim tarihinde 14:30 sularında bir kadın gördüğünü açıkça dile getirmesine rağmen bu iddialardan bir sonuç çıkmadı.

Fatma Uyanık Cinayete mi Kurban Gitti ?

Son olarak 10 Kasım tarihinde programın sunucusu Müge Anlı Fatma’nın cinayetini çözmek istediklerine dair cümle kurdu. Müge Anlı’nın kurduğu bu cümlenin ardından Fatma Uyanık’ın cinayete kurban gittiğine dair bilgilerin olduğunu düşünen izleyiciler, bu konuya dikkat çektiğinde Müge Anlı yanlış bir cümle kurduğunu, Kayıp olan Fatma Uyanık’ı bulmak için çaba sarfettiklerini dile getirerek, izleyicilerinden ve Fatma Uyanık’ın ailesinden özür diledi.

Fatma Uyanık Bulundu Mu ?

6 Ekim 2017 tarihinden bu yana kayıp olan Fatma Uyanık’a hala ulaşılabilmiş değil. Programda Fatma Uyanık’ın ailesi ve program izleyicileri kadının bulunmasına yönelik çalışmalara ortak olurken, gün ve gün yeni detaylar da programda paylaşılıyor. 8 Kasım 2017 tarihinde Müge Anlı programında Fatma Uyanık’ın kaybolma olayını tekrar ele aldı ve bulunmasına yönelik çalışmaları tekrar başlattı. 10 Kasım 2017 tarihinde Fatma Uyanık henüz bulunamadığına dair bilgiler olmasına rağmen, kadının yakın zamanda bulunması için çalışmalar da devam etmektedir. Fatma Uyanık’ın bulunmasına kadar olan sürede sitemizden olaylar günlük olarak paylaşılacaktır. Takipte kalmayı unutmayın.

Eğer Fatma Uyanık’ı görmüş olabileceğinizi düşünüyorsanız, Müge Anlı İhbar Hattı ve Whatsapp İletişim Numarası bağlantısını takip ederek iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Cevapla