Müge Anlı Dudu Çelik Cinayeti Son Gelişmeler (08 Eylül 2017)

Müge Anlı Dudu Çelik Cinayeti Son Gelişmeler (08 Eylül 2017)

Dudu Çelik adlı 70 yaşındaki kadının ölümü oldukça ilginç. Bu olay Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşındı. Müge Anlı olay hakkında suçluları bulmak için elinden geleni yapıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Dudu Çelik Cinayetini Kim İşledi?

Sinop’ta yaşayan 70 yaşındaki Dudu Çelik eşi ve üvey oğluyla yaşadığı evinin bahçesinde ölü bulundu. Ölümün tansiyona bağlı olduğu kayıtlara geçti. İlk başta normal bir ölüm sanılarak kadının cesedi defnedildi. 70 yaşındaki kadının eceliyle öldüğü düşünülüyordu. Kızkardeşleri ablalarından bir hatıra olsun diye kıyafetini almak istedi. Kıyafeti aldıklarında gördükleri karşısında şok oldular. Elbisenin üzerinde saçma ve kan izleri vardı. Bu olayın tansiyona bağlı ölüm olma olasılığı kesinlikle çok düşüktü. Bu olay ardından kızkardeşler mahkemeye başvurdu. Mahkeme sonucu ile mezar açılmaya karar verildi. Otopsiye giden ceset sonucunda Dudu Çelik’in cinayete kurban gittiği öğrenildi. Cinayetle ilgili Dudu Çelik’in üvey oğlu Ş.Ç ve eşi N.Ç gözaltına alındı. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor.

Gelişmeler yaşandıkça sayfamız güncellenecektir. Son güncelleme: 08.09.2017

Müge Anlı Dudu Çelik cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Müge Anlı Telefon Numaraları ve Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla