Müge Anlı Deniz Demir Cinayeti Son Gelişmeler (08 Eylül 2017)

Müge Anlı Deniz Demir Cinayeti Son Gelişmeler (08 Eylül 2017)

İlk başlarda bir kayıp vakası olan daha sonra ise cinayete dönen olay 2016 yılının bitmesine birkaç gün kala cereyan etti. Deniz Demir eşi Hakime Demir Bursa İnegöldeki evlerinde iken evi terkedip Rize’deki babasının yanına gittiğinde onun peşinden gitti. Hakime Demir ile görüştükten sonra bir daha ondan haber alınamadı. Bu olay Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşındığında henüz Deniz Demir’den bir haber alınamamıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bu ve buna benzer birçok olayla ilgileniyor. Cinayetlerin iç yüzünü görmeye çalışıyor. Program hafta içi her yayınlanıyor.

Deniz Demir’in karısı Hakime Demir bu olaylar olduğu sıralarda 6 aylık hamileydi. Müge Anlı ve ekibinin araştırmaları sonucunda Deniz Demir Rize’de bir ormanlık alanda vahşi hayvanlar tarafından parçalanmış halde bulundu. Bu kişinin Deniz Demir olduğu üzerinden çıkan kimlik sonucu kesinleşti. Araştırmalar sonucu Deniz Demir’i son gören kişi karısı Hakime Demir’in patronu Siyasettin Özaydın idi. Hakime Demir ile Siyasettin Özaydın’ın bağlantılarının geçmiş zamana dayandığı ortaya çıktı. Hakime Demir’in iddialarına göre Deniz Demir’in ağabeyinin borcu yüzünden Siyasettin Özaydın’dan borç para istemişlerdi. Özaydın borcun ödenmesi kısmında para kabul etmedi ve Hakime Demir’in yanında çalışmasını istedi. İkili bir süre sonra yakınlaşmaya başladı. Özaydın Hakime Demir’le zorla birlikte oldu ve bu ilişkinin sonunda Hakime Demir hamile kaldı. Deniz Demir’in kendisinin sandığı çocuk aslında Özaydın’ın çocuğuydu. Ortaya çıkan sonuçlara göre Siyasettin Özaydın’ın arabasında macunla kapatılmış delikler vardı, bunlar muhtemelen silah izleriydi. Ayrıca arabada kan izlerinede rastlandı. Tüm bunlar sonunda Özaydın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Müge Anlı Deniz Demir cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Müge Anlı Telefon Numaraları ve Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla