Müge Anlı 18 Eylül 2017 izle Son Dakika Gelişmeleri ve Haberler

Müge Anlı 18 Eylül 2017 izle Son Dakika Gelişmeleri ve Haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonunda bomba gibi olaylarla yayınlanmaya devam ediyor. Türk televizyon tarihinde en fazla olayı çözen program olarak kayıtlara geçen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı deneyimli ekibi ile tüm olayları aydınlatıyor. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı tecrübeli sunumuyla tüm olaylar hakkında bir bilgi birikimine sahip durumda. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birçok konu ele alınıyor. Bunlardan bir tanesi 70 yaşındaki Dudu Çelik’in ölümü. Sinop’ta yaşayan Dudu Çelik evinin bahçesinde ölü olarak bulunmuştu. İlk açıklamalara göre Dudu Çelik’in ölümünün tansiyona bağlı olduğu söylendi. Beraber yaşadığı eşi ve üvey oğlu ile birlikte kız kardeşleri cenazeyi normal bir şekilde defnetti. Kızkardeşler bu duruma oldukça üzgündü ve abla Dudu Çelik’in anısı olması adına kıyafetlerinden birini almak istedi. Ölmeden önce en son üzerinde olan kıyafeti alıp saklamak istediler. Ancak gördükleri şaşkınlığa uğramalarına neden oldu. Kıyafetin üzerinde bir silaha bağlı saçma izleri ve kan lekeleri bulunuyordu. Bunun sonrasında bu ölümün kesinlikle tansiyon sebebiyle olmadığını düşündüler ve suç duyurusunda bulundular. Görevli kişilerde ölümün şüpheli olduğunu anlayınca konu üzerinde araştırma yapmaya başladılar. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran aile abla Dudu Çelik’in katilinin bulunmasını istedi. Olay hakkında çelişkili iddialarda bulunan eş ve üvey oğul şüpheli olarak gözaltına alındı. Sebebi bilinmeyen bir şekilde Dudu Çelik’i öldürmüş olabilecekleri düşünüldü. Cinayet hakkında araştırmalar devam ediyor. Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Müge Anlı son dakika haberleri hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Müge Anlı Telefon Numaraları ve Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla