Müge Anlı 14 Eylül 2017 Perşembe Neler Oldu? Son Dakika Haberleri

Müge Anlı 14 Eylül 2017 Perşembe Neler Oldu? Son Dakika Haberleri

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı tüm hızıyla devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Eylül tarihli yayınında son dakika gelişmeleri neler?

Müge Anlı 14 Eylül 2017 Perşembe Yaşananlar

Yeni sezonuna geçtiğimiz hafta başlayan program ilk haftasında bomba gelişmelerle ekranlara geldi. Programda kayıp vakaları araştırılmaya başladı. Cinayet olayları da programa konu oluyor. Geçtiğimiz günlerde Raed isimli yabancı uyruklu bir çocuğun kayıp olayı programa taşınmıştı. Araştırmalar devam ederken Esed Khan isimli bir bireyin kayıp çocukla ilgili açıklamaları kan dondurdu. Esed Khan Raed ile aynı mahallede oturuyordu. Araştırmalar sonucu Raed’i alıkoyup tecavüz etmişti. Bu kan donduran olay sonunda iddiaları kabul eden Esed çocuğu öldürdüğünü ve cansız bedenini çöp konteynerine attığını itiraf etti. Araştırmalar sonunda Raed’in cansız bedeni bahsedilen çöp konteynerinde bulunamadı. Olayı öğrenen aile zor anlar yaşadı. Olay hakkında geniş çaplı araştırmalar devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında olan son dakika gelişmelerini takip etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yeni bölümlerde olan olaylar sayfamıza eklenecektir.

Müge Anlı son dakika haberleri hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Müge Anlı Telefon Numaraları ve Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla