Milyonluk Resim Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Milyonluk Resim Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Milyonluk Resim adlı yarışma programı FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Programı ünlü oyuncu Selçuk Yöntem sunmaktadır. Totalde 12 sorudan oluşan bir yarışmadır. Doğru bilinen her bir soruda para ağacında bir adım yukarı çıkılacaktır. En sonunda 12 sorunun hepsi doğru bilindiği takdirde 1 milyon TL’lik büyük ödül kazanılacaktır. Sorulara ait olarak konularını bildiren resimler ekrana gelmektedir. Eğer devam etmek istiyorsanız soruyu açmanız gerekmektedir. Ancak resmi açtırdıktan sonra geri dönüş bulunmamaktadır.

Diğer yarışma programı gibi parayı sabitleme veya baraj sorusu gibi seçenekler olmadığı için soruyu bilemediğiniz zaman para ağacınız sıfırlanır ve elenirsiniz. Baraj sorusu olmadığından bu konuda cesaretli olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde büyük rakamlarda para kazanma olasılığınız bulunmamaktadır. Programdaki soru seviyeleri ilk sorularda zorlayıcı olmamakla birlikte ilerleyen sorularda oldukça zorlaşmakta ve bu nedenle 1 milyon TL ödülü almak kolay olmamaktadır.

Milyonluk Resim adlı yarışma programına başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Yarışma başvurunuz alındığı takdirde elemelerden ve mülakatlardan geçirilecekseniz. Elemelerin sonuçlarını öğrenmek için irtibat numaraları eklenecektir. Yorumlar aracılığıyla merak ettiğiniz soruları bizimle paylaşabilirsiniz.

Milyonluk Resim Başvuru Formu Doldur

Milyonluk Resim Whatsapp Başvuru Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da duyurulacaktır.

Milyonluk Resim Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da duyurulacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla milyonluk resim iletişim bilgileri, milyonluk resim irtibat tel, milyonluk resim mesaj gönder, milyonluk resim telefon no, milyonluk resim whatsapp numarası, milyonluk resim telefon numarası, milyonluk resim başvuru fox gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

25 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla