MagazinD İletişim Telefon ve Whatsapp Hattı

MagazinD İletişim Telefon ve Whatsapp Hattı

Hafta içi her gün 14:45’te Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D, Survivor’dan tanıdığımız Özge Ulusoy’un sunumuyla magazin dünyasından haberleri bizlere aktarıyor. 1982 yılında Ankara’da doğan Özge Ulusoy, 2003 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasının ikincisidir. Arka Sokaklar ve Türk’ün Uzayla İmtihanı gibi büyük yapımlarda rol alan güzel sunucu, Kutsal Damacana Dracoola, Geniş Aile 2 ve Romantik Komedi 2 gibi yapımlarda da oynamış ve seyircilerin beğenisini kazanmıştır. Kanal D’nin sevilen magazin programı MagazinD İletişim Telefon ve Whatsapp Hattı sayesinde, izleyenler programlar hakkındaki fikirlerini kanal ile paylaşabiliyor.

MagazinD İletişim Telefon ve Whatsapp Hattı

MagazinD İletişim Telefon ve Whatsapp Hattı

Programın eski sunucusu Asena Atalay Haziran ayında görevinden ayrılmış ve yerine Özge Ulusoy geçmişti. Magazine dair en yeni gelişmelerin ekranlara taşındığı MagazinD programında Chloe Loughnan, Berrin Aktuğ ve Fatmagül Fakı gibi pek çok sunucu görev aldı. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan program, her gün farklı bir gündem konusuyla karşımıza çıkıyor. Modaya dair en yeni bilgiler Magazin D ile paylaşılıyor.

MagazinD İletişim Telefon Numarası
0 (212) 478 00 88

MagazinD Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0 532 349 12 12

MagazinD programı hakkındaki görüşler ve öneriler için kullanılabilecek mail adresi;
izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr

Kadınların en çok merak ettiği konulardan biri olan magazine dair haberler, güncel bir şekilde her gün Magazin D programı ile izleyicilere sunuluyor. Ünlüler dünyasında yaşanan gelişmeler, kim kiminle ne yapıyor, ilişkiler, ne giydikleri, nasıl yaşadıkları, hangi programları yapacakları, nasıl beslendikleri ya da paylaştıkları en yeni fotoğrafları hakkındaki tüm bilgiler Magazin D tarafından derlenip, hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanıyor. Astrolojiye dair en ilginç bilgiler, burçlar dünyasındaki gelgitler ve burçlara dair her şey, Özge Ulusoy’un eşsiz sunumuyla farklı bir tatta gösteriliyor.

Herkes tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla izlenen Magazin D, sosyal medyada da çok sayıda kişi tarafından takip ediliyor. Ekranlarda magazin kelimesi ile aynı anda akla gelen MagazinD İletişim Telefon ve Whatsapp Hattı ile programa yorum yazabilir, fikirlerinizi ve isteklerinizi anında paylaşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi, yayınlanmasını istediklerinizi ya da başka her türlü önerinizi bu iletişim bilgileri ile kanala iletebilirsiniz.

Cevapla