Klavye Delikanlıları 8. Bölüm İzle (Fragman)

Klavye Delikanlıları 8. Bölüm İzle (Fragman)

Her hafta ilgiyle izlenen, seyredenlere eğlenceli anlar yaşatan Kanal D’nin yeni komedi dizisi Klavye Delikanlıları 8. bölümde de keyifli sahneler yaşanacak. Her Pazar saat 20:00’da Kanal D’de yayınlanan dizinin her bölümü, izleyenleri gülme krizlerine sokuyor.

Klavye Delikanlıları 7. bölümde, Sosyal Medya Olimpiyatları’nı kazasız belasız atlattığını düşünen ekip, tüm yarışma sırasında içlerine gizlice giren polisi fark etmemişti. Bir anda siber suçlardan yakalanan ekibimiz, Komiser Cevdet ve Komiser Sibel’in sorgularında zor anlar yaşadılar.

Klavye Delikanlıları 8. Bölüm İzle (Fragman)

Klavye Delikanlıları 8. Bölüm

Mahalleye geri dönen Nergis’ten bir kızı olduğunu öğrenen Hiko Dayı hiç de iyi durumda değildir. Öz kızı ile tanışıp tanışmamak konusunda tereddüt yaşayan Hiko Dayı, bu sorunla uğraşırken aynı zamanda mahallenin sorunları ile de ilgilenmeye gayret eder. Sürekli yeni sorumluluklar alan Hiko Dayı, bu durumdan çok yorulur, fakat kendini kontrol edebilmesinin ve yaşamına devam edebilmesinin tek yolunun mahalle ile ilgilenmekten geçtiğini düşünür. Herkesin problemlerini çözerken kendi içinde fırtınalar yaşayan Hiko Dayı, girdaplar içinde kıvranmaktadır.

İlk gördüğü anda kara sevdaya düşen Kuzen Volki’nin, Bayram’laşmaya başladığı sırada, Bayram’ın Seyran’a karşı beslediği duyguların farkına varması ortalığı karıştırır. Bayram, Seyran’ı ciddi ciddi sevmektedir ve onunla bir gelecek kurmak ister. Kerem’in ise kalbi kırıktır ve Selen’le ilgili anıları zihninden yok etmek için çalışır. Semiha ise oğlunun yaşadıkları nedeniyle çok üzgündür. Veli Dayıoğlu ve Selen’in ailesini yan yana gören Semiha, tüm bunlardan Kerem’in etkilenmemesi için var gücüyle çalışır.

Tüm bunlar yaşanırken ekibimiz, komik ve heyecanlı olaylar karşısında hiç durmuyor. Sosyal Medya Olimpiyatları’nı kazanmak için çeşitli hilelere başvuran fakat hiçbirinde başarılı olamayan ekip, yine farklı taktiklerle şansını zorlamaya devam ediyor.

Sorguları sürerken Kerem etkileyici bir konuşma yaparak polisleri ikna eder ve kendini bu durumdan kurtarmayı başarır. Bayram ise girdiği midye yarışmasında, olayı fazlaca abartıp kendini kontrol edemez ve çok miktarda midye yer, bunun sonucunda midesi fenalaşır ve soluğu hastanede alan Bayram, oldukça zor bir durumda kalır. Hastaneden çıktıktan sonra Seyran’ın akşam yemeği teklifine hayır diyemez ve bir anda Seyran’ın yanına koşar.

Cevapla