Kısmetse Olur Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Kısmetse Olur Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Programın sunucusu aynı zamanda bir zamanlar haber spikerliği yapmış olan Seda Akgül’dür. Program iki sezondur devam etmektedir. İlk sezonundan beri ilgi ile izlenen program çiftleri evlendirmeye yönelik bir flört programıdır.

Kız ve erkek evi olmak üzere iki tane farklı oda bulunmaktadır. Kızlar ve erkekler bu odalarda ayrı alanlarda bulunmaktadırlar. Birbirleri ile belirli zamanlarda görüşme hakları vardır. Birbirini beğenen ve ilişki yaşamaya karar veren çiftler kameralı özel odalarda görüşmektedirler. Çeşitli organizasyonlar düzenlenmekte ve evin içinde yaşanan aşklara heyecan katılmaktadır. Programın içinde sevgili durumunda olan çiftlerin kamera dışında görüşmesi yasaktır. Programın bununla ilgili çalışması bulunmaktadır. Dışarıda çiftleri programla alakalı olmayan durumlarda beraber görüntüleyen kişilere para ödülü verilmektedir. Program aşklara, mutluluklara, ağlayışlara, gülüşlere, dostluklara daha nice birçok şeye tanıklık etmiştir. Programın içinden birçok büyük aşk çıkmıştır. Öyle ki program çıkışında evlenen Nur ve Batuhan Cimilli çiftinin bir kız bebeği olmuştur.

Kısmetse Olur programına başvurmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı aracılığıyla programa katılabilirsiniz. Kısmetse Olur iletişim numaraları aşağıda bulunmaktadır.

Kısmetse Olur Başvuru Formu Doldur

Kısmetse Olur Whatsapp Başvuru Numarası
0542 830 30 30

Kısmetse Olur Telefon Numarası
0542 830 30 30

Kısmetse Olur Oy Verme Numarası
5100

Bu yazımız aracılığıyla kısmetse olur iletişim bilgileri, kısmetse olur irtibat tel, kısmetse olur mesaj gönder, kısmetse olur telefon no, kısmetse olur whatsapp numarası, kısmetse olur telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla