Kırgın Çiçekler Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kırgın Çiçekler Dizisi Konusu ve Oyuncuları

ATV ekranlarında yayınlanan programın senaristleri Gül Abus Semirci ve Yelda Eroğlu’dur. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Dizi yetiştirme yurdunda yaşayan beş samimi arkadaşın hikayesini ve hayatlarında yaşadığı dram dolu hikayeleri konu almaktadır. Eylül isimli karakter annesi, üvey babası ve kız kardeşiyle yaşayan 16 yaşında bir kızdır. Üvey babasının kendisine yaptığı tacizler sonucu daha fazla dayanamayan Eylül olanları annesine anlatmıştır. Ona inanmayan annesi kızını yetiştirme yurduna bırakmaya karar vermiştir.
Songül 4 yaşında ilken annesini bir hastalık sonucu kaybetmiştir. Babasının da hapse girmesi ile yalnız kalan Songül’ü akrabaları istemeyip yetiştirme yurduna vermiştir. Hayata karşı hep negatif ve ağırbaşlı durmaya çalışan Songül’ün bu tavırları erken yaşlarda yalnız kalmasından dolayıdır. Kavgacı ve asabi olan Songül’ün aslında içinde bir melek yatmaktadır.
Kader doğduğu gün annesi tarafından un çuvallarının arasına bırakılmış yalnız bir kız çocuğudur. Kimsesi olmadığı anlaşılan çocuğu bulanlar yetiştirme yurduna bırakmıştır. O gün bu gündür yetiştirme yurdunda kalan Kader sevgiden yoksun büyümüştür.
Cemre diğer kızlardan farklı olarak dünyaya gelmiştir. 16 yaşına gelene kadar ailesi ile oldukça zengin ve mutlu bir hayatı vardır. Havalı, kimseyi umursamayan ve kötümser bir yapıya sahip gibi görünen Cemre annesini ve babasının ölümünden sonra akrabaları ona bakmayınca yalnız kalmıştır. Babasının işlerinin kötü olması sonucu iflas eden Cemre ve ailesinin hiç parası kalmamıştır. Tabi ki kimsenin haberi olmayan gizli miras dışında. Yalnız kalan Cemre ise yetiştirme yurduna gitmek zorunda kalmıştır.
Meral gayrı meşru bir çocuk olarak dünyaya gelmiştir. Süsüne, giyimine oldukça düşkün olan Meral anne baba sevgisini hiç yaşamamıştır. Fakirlikten hiç memnun değildir ve zengin olma hayalleri vardır.

Hayatın tüm zorluklarına göğüs germeye çalışan beş kızın zorlu yaşamları vardır. Her sorun üst üste geldiği gibi tüm kötülüklerde bu kızları bulmaktadır. Neyse ki onların her daim yanlarında olacak olan bir yurt müdür yardımcıları göreve atanmıştır. Feride hanım yurt müdürü Neriman hanımın yardımcısıdır. İyi kalbiyle kızların bütün zorluklarında yanlarında olmuştur. Aynı zamanda burslu olarak yazıldıkları özel okulda da onlara yardımcı olacak ve aynı zamanda Feride Hanım ile de aralarında bağ olan Toprak Hoca da hayatlarına girmiştir. Zorluklara mücadele etmede en önemli yardımcıları olacaklarıdır.

Eylül- Biran Damla Yılmaz: Üvey babasının tacizlerine ve ilerleyen zamanlarda yapacağı saldırılara dayanamıyor. Aynı okulda okuduğu Serkan ile duygusal bağları var.

Songül- Gökçe Akyıldız: Erkeksi davranışları ile kendini hep geri çekmiştir. Haksızlığa dayanamayan Songül kavgacı yapısıyla bilinir.

Kader- Çağla Irmak: Korkak bir yapısı var. Songül’ün arkasına sığınmış durumda. Annesini bulmayı çok istiyor.

Cemre- Hazar Motan: Her şeyini kaybettikten sonra ağır bir travma yaşadı. Neyse ki yurt arkadaşları onun hep yanındaydı.

Meral- Aleyna Solaker: Grubun şımarık çocuksu kızı. Her şeyin toz pembe olduğunu sanıyor. Zenginliğe düşkün ve süslenmeyi seviyor.

Feride- İpek Karapınar: İyiliksever bir insan. Kızların her daim yanında.

Toprak- Özgür Çevik: İyi kalbiyle kendini sevdiriyor. Kızların ve Feride’nin hep yanında.

Mesude- Derya Artemel: Eylül’ün annesi. Kocası Kemal’e sıkı sıkıya bağlı. Onun dediklerinden başkasına inanmıyor.

Nazan- Veda Yurtsever İpek: Serkan’ın annesi. Kızların kötü durumda olması için elinden geleni yaptı. Oğlu ile Eylül’ün ilişkisini onaylamıyor.

Kemal- Cansu Fırıncı: Kötü kalbiyle kızları bir türlü rahat bırakmıyor. Mesude’yi sevmiyor ve kızına yakın olabilmek için kullanıyor.

Kırgın Çiçekler Oyunculuk Başvurusu

Bu yazımız aracılığıyla kırgın çiçekler dizisi iletişim bilgileri, kırgın çiçekler dizisi irtibat tel, kırgın çiçekler dizisi mesaj gönder, kırgın çiçekler dizisi telefon no, kırgın çiçekler dizisi whatsapp numarası, kırgın çiçekler dizisi telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla